דלת -כל המידע על דלתות
דלת פנים דלת כניסה דלת חצר דלת עץ דלת פלדת דלתות הזזה דלתות זכוכית
דלת מטבח דלתות מתקפלות מנעולים יצור ושיווק דלתות דלת רשת דלתות אלומיניום אינדקס דלתות
 
דלת

עיצוב דלת פנים

בחירת העיצוב בדלתות פנים הוא לא פשוט שכן ההיצע הוא פשוט אין סופי, יש המוני עיצובים לדלת פנים שיכולה להיות עשויה מחומרים שונים ובטכניקות עצוב שונות. אספנו לפניכם מעט מידע שישפוך לכם אור בנושא דלתות פנים מעוצבות.

סוגי דלתות פנים -

דלת פנים פשוטה- דלת פנים פשוטה לרוב עשויה מחומר העץ בלבד והיא נעה על הציר המותקן בדלת באופן סטנדרטי לחלוטין. היא יכולה להיות יפה מאד גם כן, דלת פנים פשוטה לא אומר שהיא מכוערת...

דלת פנים הזזה-
דלת פנים יחודית המותקנת על ציר של הזזה, היא לא נפתחת ונסגרת כלפי חוץ או פנים אלא זזה על הציר שמאלה וימינה באופן ישר ומקביל לקיר עליו היא מוצבת.

דלת פנים מעץ-
כידוע היום החומר הזול והנמכר ביותר לדלתות פנים הוא מעץ, יש הרבה סוגי עץ מהם מכינים דלתות פנים וכן ניתן לבנות דלת עץ מעץ מלא או בצורה של דלת עץ סנדויץ. כמובן שדלת עץ מלא יקרה יותר ודלת עץ סנדויץ אך להרבה בתים ניתן להסתפק גם באפשרות הזולה יותר בלי בעיה מיוחדת.

דלת פנים מזכוכית-
עיצוב דלתות פנים יכול אף להיות מחומר הגלם שהוא זכוכית, דלת מזכוכית היא אקוסטית במיוחד ויש בה אפשרויות עיצוב יחודיות, בין אם מדובר בדלת זכוכית שקופה ובין אם מדובר בדלת זכוכית אטומה.

דלת פנים משולבת-עץ וזכוכית-
ניתן למצוא היום בשוק דלתות פנים מעוצבות המשולבות מהחומרים עץ וזכוכית שמודבקות יחד בצורה יחודית, דלתות אלה נחשבות יפות מאד.

דלת פנים עם חלון- לרוב בשימוש לשירותים או למקלחת נבחר דלת פנים עם חלון קטן הממוקם בחלקה העליון של הדלת. החלון רצוי שיהיה שקוף על מנת לאפשר פרטיות מוחלטת אך אלמנט החלון מאפשר לנו לדעת האם יש אור בחדר החשוב או שמא אין אור וזה סימן ראשון שאפשר לדפוק על הדלת על מנת להכנס.מעבר לשימושיות,כמובן שמדובר בעוד דבר שמוסיף עיצוב לדלת הפנים.

דלת פנים פסיפס-
דלת פנים מעוצבת יכולה להיות גם בשילוב פסיפס צבעוני או בעל מראה חלק ורגוע. מדהים כמה שמספר אבנים משנות צורה מעצבות את דלת הפנים בצורה ייחודית ומרשימה.

האם לבחור דלתות פנים תואמות לכל החדרים?
רוב העולם אוהב לראות אחידות בעיניים לכן ברוב הבתים תמצאו דלתות פנים תואמות כעיצוב משלים לכלל הבית ולא בהתאמה לחללים השונים בהן דלתות הפנים מוצבות, אך אם רצונכם בגיוון והתאמה מושלמת לכל חלל בנפרד אתם בהחלט יכולים להתאים דלתות שונות למיקומים השונים בבית ואם תעשו זאת בהתאמה מירבית הדבר יהווה שידרוג משמעותי וייחודי לבית שלכם.

ידיות לדלתות פנים- צירים לדלתות פנים-
לידיות בדלתות פנים חשיבות מרובה הן מבחינת המראה הסופי אותה היא משלימה, והן מבחינת נוחות השימוש בדלת. חשוב שהידיות לדתות פנים יהיו נוחות במיוחד שפועלות בצורה חלקה ללא תקיעות מסויימות והן בעלות צבע ואיכות עמידה במיוחד.
בנוגע לצירים לדלתות הפנים אף הם חשובים מאד שכן דלת מעיצוב חדשני יכולה לאבד מהאטרקטיביות שלה אם כל פתיחה וסגירה של הדלת ילוו ברעש צורם אזניים הנגרם מציר דלת לקוי.
שימו את דעתכם כאמר אף לבחירות הסובבות את הדלת, ידית תואמת ונעימה לשימוש, ציר שמוביל לפתיחה חלקה ושקטה של הדלת, משקוף משלים ומתאים בדיוק מירבי. כל אלו חשובים לא פחות מהדלת עצמה הן מבחינת עיצוב דלת פנים והן מבחינת נוחות השימוש.

כמו שראיתם, רבות הן האפשרויות לעיצוב דלתות פנים ולכן אם רצונכם בדלת פנים מעוצבת אשר תהווה עיצוב משלים ותהיה פריט ייחודי לבית צפויה לכם החלטה לא פשוטה שכן הבחירה מבלבלת מאד. אנו יכולים להבטיח לכם שבכל מקרה הבחירה תהיה מוצלחת שכן רוב רובן של דלתות הפנים, דלתות פנים פשוטות ודלתות פנים מעוצבות יותר כולן יפות וברמת עמידות סבירה בהחלט.

 

דלת מטבח מעוצבת
 
 
 
 
 
 
סגנונות דלתות פנים
בחירת דלת פנים
דלת שרותים
דלת פנים פשוטה
עיצוב דלת פנים
צור קשר