דלת -כל המידע על דלתות
דלת פנים דלת כניסה דלת חצר דלת עץ דלת פלדת דלתות הזזה דלתות זכוכית
דלת מטבח דלתות מתקפלות מנעולים יצור ושיווק דלתות דלת רשת דלתות אלומיניום אינדקס דלתות
 
דלת

סגנונות_דלתות_פנים

תפקידן של דלתות הפנים בראיה פונקציונאלית הוא, להפריד בין חללים, ולבודד אקוסטית. דלתות הפנים, בשונה מדלתות חוץ, אינן צריכות לעמוד בפני פגעי מזג אויר, והן אינן זקוקות להגנות. לכן הן מצטיינות בדקורטיביות שלהן. בעיצוב דלתות פנים ניתן לשלב מגוון רחב של חומרים כמו זכוכית מכל סוג סוגי עץ שונים ואף סוגי בדים   הניתנים להסרה וכיבוס.   דלתות פנים ניתן לבנות מעץ ,אלומיניום ומתכת על סוגיה  השונים . 

דלתות פנים מעוצבות העשויות עץ מעניקות לבית מראה חמים וטבעי ואם משלבים בהן קישוטים שונים כמו חלון זכוכית או מלבן מתכת עם ריקועים אומנותיים הופכים אותן לפריט  המשדרג את מראה הבית .
דלתות פנים מאלומיניום, הן בעלות מראה    נקי, מאופק , ומנוכר יותר, לכן הן מתאימות יותר למשרדים. עם זאת, ניתן לזגג דלתות אלו בזכוכית שתעניק להן  מראה עדין יותר, או, לחילופין, לצפות את הדלתות  בציפוי הנקרא פיל המעניק לדלת מראה של עץ כך שהתכונות הן  של דלת אלומיניום אך המראה של עץ.

באופן כללי מומלץ  לבחור דלתות פנים רק לאחר שמסיימים לרהט את הבית, כך שהדלתות ישתלבו ויתאימו לסגנון בבית. בבתים בהם קיימים רהיטים רבים רצוי לבחור בדלתות פנים סולידיות שאינן גורמות לעומס ויזואלי, בעוד שבבתים עם מעט ריהוט אפשר לבחור בדלתות מעוצבות ומיוחדות שיעשירו את מראה הבית.  
לבית בסגנון מודרני-הייטקי מתאימות דלתות בקו נקי מינימליסטי, בעוד שלבית בסגנון כפרי יתאימו יותר דלתות מעץ בשילוב ברזל או מעץ גושני שנראה כאילו לא עבר עיבוד.
 עם  העליה בהיקף הבניה ובסטנדרטים של הגימור בענף הבניה, כך עלו הסטנדרטים וההתייחסות של הקבלנים אל דלתות פנים הבית. אם בעבר השתמשו בדלתות פשוטות עשויות דיקט, הרי שכעת עקב דרישת הצרכנים, גם הקבלנים מתייחסים לדלת הפנים כאל פריט מסוגנן ומקפידים על איכותו ויופיו כאחד

דלת פנים בשלל צבעי הקשת
 
 
 
 
 
 
סגנונות דלתות פנים
בחירת דלת פנים
דלת שרותים
דלת פנים פשוטה
עיצוב דלת פנים
צור קשר