דלת -כל המידע על דלתות
דלת פנים דלת כניסה דלת חצר דלת עץ דלת פלדת דלתות הזזה דלתות זכוכית
דלת מטבח דלתות מתקפלות מנעולים יצור ושיווק דלתות דלת רשת דלתות אלומיניום אינדקס דלתות
 
דלת

דלת רשת נגד יתושים

האויר בחוץ נעים, ואתם יושבים בבית ומבזבזים את החשמל עם המזגן. למה? התשובה ברורה לכל מי שסובל מהתופעה המרגיזה! הרי כלל ידוע בדבר שאם נפתח את החלונות אמנם יכנס אוויר צח ונעים אבל איתו גם זבובים ויתושים לרוב שיבואו לחוג לנו בתקרת הבית ובסלון במיוחד. אז אולי עדיף להמשיך לבזבז חשמל עם המזגן.

האמנם??

לא!!

היום, ניתן להתקין רשת נגד יתושים בכל חלון בבית, בכל מידה שהיא ואם אתם גרים בבית קרקע יש לכם גם צורך בדלת רשת- שזוהי דלת נוספת שהיא במסגרת עץ או אלומיניום ובמרכזה חלל גדול של רשת נגד יתושים.
באמת, אין הכרח לסבול או להעקץ בלילה- או גרוע מכך, למצוא את התינוקות והילדים שלכם עקוצים מכף רגל וראש בבוקר. חבל, תזמינו איש מקצוע בתחום הרשתות נגד יתושים ואולי תחליטו שעדיף להתקין רשת נגד יתושים להנות מאויר צח ונעים.

היות אנו עוסקים בדלתות ויש מאמר נרחב על דלת רשת, רצינו תחילה להסביר מעט על אותה הרשת שמגנה עלינו ואותה מתקינים במרכז הדלת במצב של דלת רשת ולספר לכם מעט על הרשתות נגד יתושים המותקנות הן בדלתות והן בחלונות.

חסרונות רשת נגד יתושים:
רשת נגד יתושים מסרבלת ומכבידה את פתיחת וסגירת החלון, מסרבלת את היציאה והכניסה לבית אם מדובר בדלת רשת.

רשת נגד יתושים פוגעת בשקיפות החלונות ומהווה מוקד נוסף לאבק וליכלוך, עוד משהו שצריך לנקות בבית...

רשת נגד יתושים הינה מוצר שמתבלה יחסית מהר- רשת נגד יתושים מפלסטיק נוטה להקרע ורשת נגד יתושים ממתכת נוטה לתפוס חלודה.

רשת נגד יתושים מחייבת התקנה מיוחדת- אם באמצעות רשת נגד יתושים בהזזה על מסילה מיוחדת ואם באמצעות רשת נגד יתושים נגללת כלפי מעלה.

היתרונות שברשת נגד יתושים הם גדולים מאד ובבתים רבים מאד היא אף הכרחית:
רשת נגד יתושים שמותקנת בדלת רשת הכרחית בבית קרקע שהדלת מסיבות שונות נשארת פתוחה- הרשת חוסמת כניסה של בעלי חיים לא רצויים בבית.

רשת נגד יתושים הכרחית במיוחד במקומות המועדים יותר לחרקים שונים וליתושים, במקומות עם רפתות, ליד מקורות מים היתושים חוגגים והם היתושים מסוג "היתוש הנמר האסייתי" והם הטורדניים והמגרדים ביותר.

 

אם יש לכם צורך בהתקנה של רשת נגד יתושים בחתונות ובדלתות הבית אין ספק שהיתרונות יעלו על החסרונות- הנה מעט מידע על הרשת נגד יתושים:
אם בחרתם לעשות לרשת את הבית, צריך לרשת את הבית כולו- אחרת תהיו מוקד לכניסת יתושים שאינם יודעים כיצד לצאת מהבית שלכם, יתוש סגור בתוך חדר שאתם או ילדיכם ישנים בו ללא אפשרות יציאה זה הדבר הכי הכי גרוע שיש.
רשת נגד יתושים קבועה- זוהי רשת נגד יתושים במסגרת קבועה למקום ואינה זזה או נגללת, רשת זו טומנת בחובה בעיות של ניקיון וחוסר יכולת לפתוח את החלון לגמרי במקרה הצורך.
רשת נגד יתושים הזזה- רשת נגד יתושים מהסוגים הללו אינן קבועות לכן נוחות יותר בנוגע לניקיון וכן מאפשרות פתיחה מלאה של החלונות במקרה הצורך. רשת זאת עובדת בפעולה של "כנף על כנף" והיא יכולה להיות רק במקום בו יש הכנה לכך בבניה במסילה נפרדת.
רשת נגד יתושים נגללת- רשת נגד יתושים נגללת אף היא ניתן לנקיון בצורה פשוטה יחסית לרשת נגד יתושים הקבועה ואף מאפשרת פתיחה מלאה של החלון במקרה הצורך. כיצד זה עובד? בקצה העליון והמוסתר של החלון ישנו מיכל מוארך שיש עליו רשת נגד יתושים בגלילה עם מנגון קפיץ ובצידי החלון מסילות. במצב הגנה על החלון הרשת פתוחה לחלוטין ויורדת כלפי מטה וננעלת בתחתית החלון, במצב פתוח לחלוטין הרשת נגללת כולה כלפי מעלה ואינה נראית כמעט.

אם בחרתם לבדוק את התחום- צרו קשר עם 2-3 בעלי מקצוע בתחום התקנת הרשתות, התרשמו מהעבודות אותן הוא מבצע וקבלו הצעת מחיר. התהליך פשוט ומהיר ותוך יום יכולים להיות לכם כבר מספר הצעות מחיר להשוואה.
בהצלחה!

תזכרו מה האלטרנטיבה לדלת רשת ורשת בחלונות ...
 
 
 
 
 
 
דלת רשת נגד יתושים
דלת רשת לכניסה
דלת רשת לכניסה
דלת רשת מעץ
צור קשר