דלת -כל המידע על דלתות
דלת פנים דלת כניסה דלת חצר דלת עץ דלת פלדת דלתות הזזה דלתות זכוכית
דלת מטבח דלתות מתקפלות מנעולים יצור ושיווק דלתות דלת רשת דלתות אלומיניום אינדקס דלתות
 
דלת

דלת רשת מעץ

דלת רשת מעץ היתה נהוגה בעבר. כיום נוהגים להתקין דלתות רשת עם מסגרת אלומיניום אך יש עדיין רבים המעדיפים מסגרת עץ בגלל המראה הטבעי וכן בגלל האפשרות להכין את מסגרת העץ באמצעים פשוטים ולחסוך הזמנת בעל מקצוע. בקיבולים רבים ובמושבים ניתן למצוא עד היום בעיקר דלתות רשת מעץ וכמו כל דבר בבית גם את הדלת יש לתחזק ומידי פעם להחליף רשת קרועה, לשמן צירים או לצבוע את מסגרת העץ. דלת רשת מעץ נועדה להגן מפני חדירת יתושים, ברחשים, חתולים, כלבים, עכברים ועוד. בבתי צמודי קרקע נהוג להשאיר את דלת הכניסה פתוחה ולאפשר לאויר להיכנס הביתה וכך אין צורך להדליק את המזגן ומכאן החשיבות הרבה של דלת עם רשת אשר תגן על הבית מכניסת אורחים לא רצויים. חשוב לתחזק דלת רשת מעץ באביב.
לנקות רשתות
רשתות המותקנות על דלתות וחלונות נוהגות להתבלות או להיקרע. מידי פעם יש להחליף את הרשת או לנקות אותה מאבק או יתושים וברחשים שנמעכו על הרשת ומפריעים לעין. הפעולה הפשוטה ביותר היא להסיר את הדלת מהצירים, לרוב על ידי הרמת מסגרת הדלת בתנועה מעלה עד לשחרור הדלת מהצירים המחזיקים אותה. לפעמים יש צורך בשני אנשים לפעולה זו במידה והדלת כבדה. לאחר שמסירים את הדלת ניתן לשטוף את הרשת משני צדדיה בעזרת צינור מים ולנגב בעזרת מטלית. באותה ההזדמנות כדאי לתקן פגעי צבע ולחזק את הרשת למקומה על ידי מסמרים קטנים או באמצעות הגומי המחזיק את הרשת בדלת. רצוי גם לנגב את צירי הדלת ולשמנם במעט גריז או באמצעות ספריי 40WD .   
להחליף רשתות

לפני תחילת הקיץ ובוא הברחשים והיתושים כדאי לבחון מה מצבה של דלת רשת מעץ המותקנת בכניסה או ביציאה לחצר. במידה והרשת קרועה חשוב להחליף אותה. ברוב חנויות עשה זאת בעצמך ובחנויות המוכרות כלי עבודה ניתן למצוא רשתות אותן קונים לפי מטר רץ. עדיף לפרק את הדלת ממקומה ובאמצעות מברג לשלוף את מסגרת העץ המהדקת את הרשת. להניח רשת חדשה ולהחזיר את מסגרת העץ למקומה באמצעות מסמרים.
 
 
 
 
 
דלת רשת נגד יתושים
דלת רשת לכניסה
דלת רשת לכניסה
דלת רשת מעץ
צור קשר