דלת -כל המידע על דלתות
דלת פנים דלת כניסה דלת חצר דלת עץ דלת פלדת דלתות הזזה דלתות זכוכית
דלת מטבח דלתות מתקפלות מנעולים יצור ושיווק דלתות דלת רשת דלתות אלומיניום אינדקס דלתות
 
דלת

דלת רשת לכניסה

כל מי שחי בבית קרקע מכיר את התופעה בה יתושים וברחשים נכנסים לבית ברגע שבו פותחים את הדלת. הדבר מונע מבעלי הבתים להשאיר את הדלת פתוחה על מנת לאוורר את הבית מריחות או לתת לאויר נעים מבחוץ להיכנס ולחסוך בחשבון החשמל בגוגל הפעלת מיזוג בבית. דלת רשת לכניסה נועדה לאפשר להשאיר את דלת הכניסה פתוחה וכך למנוע מחדירת יתושים ושאר מיני מעופפים לבית וכן למנוע מחתולים, כלבים, עכברים ואפילו נחשים לחדור לבית. מי שעבר לבית צמוד קרקע נוהג להתקין דלת רשת לכניסה מאלומיניום אך בבתים ישנים ניתן למצוא דלתות רשת לחצר או לכניסה העשויות מעץ. קל מאוד להחליף את הרשתות וכל מי שמעוניין לחסוך בעל מקצוע יוכל לעשות זאת בקלות. התקנת הדלת יותר מסובכת ולכן רצוי להזמין בעל מקצוע מיומן שיכין מסגרת מאימה לדלת הכניסה ויתקין בה את דלת הרשת. יש דלתות הזזה, דלתות הנפתחות החוצה ועוד.
סוגי דלתות רשת
יש בשוק שלושה סוגים שונים של דלת רשת לכניסה. דלת רשת עם מסגרת מעץ, דלת רשת עם מסגרת אלומיניום וכן דלת רשת נגללת לכניסות לבתים בהם אין מקום להתקין דלת נוספת. בקיבוצים ובמושבים היה נהוג להתקין דלת רשת מעץ וכך יכלו התושבים ליהנות מאויר הנכנס לבית, להשגיח על הילדים שבחוץ ולמנוע מחרקים, עכברים וחיות להיכנס לבית המוצל. דלת רשת עם מסגרת אלומיניום היא השכיחה ביותר ובבתים רבים מתקינים אותה בכניסה לבית או ביציאה למרפסת וכך מונעים מחרקים וחיות לחדור לבית. דלת רשת מאלומיניום ניתן להתקין בפתיחה כמו דלת רגילה או כדלת הזזה. במקרים בהם לא ניתן להתקין מסגרת עם דלת רשת נהוג להתקין  דלת רשת עם מנגנון גלילה של הרשת.
מי מתקין את הדלת
כאשר מתכננים בית חדש כדאי לשים לב כי התוכנית כוללת דלת רשת לכניסה וכך לא יהיה צורך לאחר השלמת הבית להזמין בעל מקצוע נוסף. במקרה של שיפוץ או הוספת דלת רשת לכניסה יש להזמין בעל מקצוע שיתקין מסילה נפרדת או כפולה וכך יתקין בקלות את דלת הרשת.

 
 
 
 
 
דלת רשת נגד יתושים
דלת רשת לכניסה
דלת רשת לכניסה
דלת רשת מעץ
צור קשר