דלת -כל המידע על דלתות
דלת פנים דלת כניסה דלת חצר דלת עץ דלת פלדת דלתות הזזה דלתות זכוכית
דלת מטבח דלתות מתקפלות מנעולים יצור ושיווק דלתות דלת רשת דלתות אלומיניום אינדקס דלתות
 
דלת

דלת פנים פשוטה

דלת פנים משמעותה הדלת שמותקנת בתוך הבית פנימה ומפרידה בין החדרים והחללים השונים. עולם דלתות הפנים רחב ומגוון, אם יש לכם עיצוב מיוחד לבית אין ספק שתוכלו למצוא את הדלת המושלמת עבורו.
דלת פנים יכולה להיות עשויה מחומרים שונים כמו זכוכית, עץ בלבד על סוגיו השונים ואפילו השילוב בין שניהם- אך לרוב, שמדובר על דלת פנים פשוטה הכוונה היא לדלת עץ מהסוג הסטנדרטי ביותר.

כיצד עלי לבחור דלת פנים?

בחירת דלת פנים פשוטה בהרבה מתהליך בחירת דלת הכניסה לבית, שכן דלת כניסה צריכה לעמוד בפגעי מזג האוויר, אבק מצטבר, שמש יוקדת ובעיקר שתהיה בטיחותית ומגנה מפני פורצים. לא כן בדלת פנים, דלת פנים צריכה בעיקר להיות אלמנט של עיצוב משלים עם הבית כולו, בצבע, בעיצוב, במרקם וכו'. אם לקחתם מעצב פנים לבית תהיה לו התייחסות מיוחדת לנושא בחירת דלתות פנים בבית.
דלת פנים פשוטה יכולה להיות אף היא דקורטיבית ומשלימה את מראה הבית, לא מחייב שדלת פנים תהיה יקרה במיוחד שכן היום גם הדלתות פנים הפשוטות דקורטיביות ביותר, למרות שברור שכבכל תחום השמיים הם הגבול.

מה חשוב בבחירת דלתות פנים?

אקוסטיות, דלת פנים חשוב שתהיה מבודדת רעשים. זה חשוב בכל גיל ובכל מצב, בין אם התינוק בוכה בחדר אחד ולא רוצים שיעיר את שאר הילדים, בין אם המתבגר החליט שהשעה חצות היא שעה ממש מעולה לדבר בטלפון או להביא חברים לביקור לילי וכן בכל מצבי הבית המשתנים. חשוב לציין שאמנם מן הסתם יש דרגות בידוד אקוסטיות שונות אך יחסית לפעם רוב דלתות הפנים המצויות מבודדות רעשים בצורה משביעת רצון לבית המצוי.

החומרים לדלתות פנים- ממה דלת פנים עשויה?

דלת פנים יכולה להיות עשויה מעץ לסוגיו השונים, בצורה של עץ מלא או עבודת סנדוויץ.
דלת פנים מזכוכית אפשרית גם כן- דלת פנים מזכוכית חלבית או שקופה לחלוטין.
דלת פנים משולבת עץ וזכוכית בעבודה קפדנית שיוצרת דלת פנים משני החומרים גם יחד.

אם אתם עומדים בפני קניה של דלתות פנים אל תשכחו שהיא ממש כרהיט בבית, פריט עיצובי לא קטן ועם מעט מחשבה והתאמה יכולה לתת מראה משלים לבית שלכם. בהצלחה!

 

 
 
 
 
 
סגנונות דלתות פנים
בחירת דלת פנים
דלת שרותים
דלת פנים פשוטה
עיצוב דלת פנים
צור קשר