דלת -כל המידע על דלתות
דלת פנים דלת כניסה דלת חצר דלת עץ דלת פלדת דלתות הזזה דלתות זכוכית
דלת מטבח דלתות מתקפלות מנעולים יצור ושיווק דלתות דלת רשת דלתות אלומיניום אינדקס דלתות
 
דלת

דלת פלדה מעוצבת

דלת פלדה מעוצבת הינה הפיתרון שרבים מאד מצאו אותו כאידיאלי עבורם- מחד, דלת פלדה על האיכות הלא מתפשרת שלה כדלת ביטחון ראשונה במעלה ומאידך, האפשרות ללכת על כניסה לבית מרשימה ומעוצבת בשלל צבעים ועיצובים המשמחים את הלב ומרשימים את העין.
בואו נודה על האמת, לא משנה כמה השקעתם בעיצוב הבית פנימה- מטבח מעוצב, חלונות ייחודיים, סלון בעל מראה עשיר ומזמין שהרי אם בניתם בית או שיפצתם את שלכם אתם יודעים כבר כמה מלאכת הבניה ועיצוב הבית מפורטת ומורכבת משלל הפריטים שבבית, אם הלכתם על דלת פלדה פשוטה הכניסה לבית כבר מקבלת מראה פחות ייחודי ומשודרג ואיתו הרושם על כל הבית. אנחנו מאמינים בדלתות הפריט עיצוב ייחודי והרי אומרים שהזמן הראשון בו נוצר הרושם הראשוני בין בני אדם הוא פחות מהדקה הראשונה בה ראינו אותו- כך עם הדלתות, עם דלת הכניסה אינה מרשימה ומזמינה כפי שהיינו רוצים לתת הרגשה שכזאת בעיצוב הבית שלנו, כבר שום עיצוב פנימי לא ישפר את העניין באופן מושלם. הרושם הראשוני הוא ראשון במעלה ואיתו הכבוד שאנו רוכשים לדלת הכניסה לבית.

דלת פלדה מעוצבת הינה דלת פלדה בבסיסה, עם כל האיכויות הנגזרות ממנה בנוגע לאיכות המוצר לאורך שנים ותחושת הביטחון אותה היא משרה אך מעוצבת בצורה נפלאה שאינה מסגירה את העובדה שמדובר באותה דלת פלדה מבחינת איכות הביטחון. דלת פלדה מעוצבת קיימת בסוגי עיצוב שונים:
*דלת פלדה מעוצבת קיימת בצבעים שונים אם תרצו- החל מדמוי עץ ועד לכחול מרגיע. שילובי הצבעים של הדלת יכולים להיות ייחודיים אף יותר במידה ותבחרו שילוב צבעים התואם את קירות הכניסה לבית, אפשרי במיוחד ככניסה לבית פרטי אך גם דלת פלדה מעוצבת ככניסה לדירה בבניין יכולה לאפשר שילוב צבעים עדין ומשלים עם הצבעים סביב.
*דלת פלדה מעוצבת יכולה לכלול בתוכה חומרי גלם שונים בעיצוב, שלוב של עיטורי עץ על דלת הפלדה וכן חלון מזכוכית מחוסמת אפשרויות ויוצרות שילובים מקסימים ומרהיבים לעין.
*ניתן ליצור לדלת פלדה מעוצבת אך צורה של דלת עם תבליטים, אם מעץ כמו שציינו או מחומרי גלם שונים הקיימים בתחום עיצוב דלתות זה.
*בבחירת דלת פלדה מעוצבת אסור לשכוח את התפקיד המשמעותי שניתן לידיות ולפרזולים המתאימים ביצירת המראה אותו רציתם לשוות לכניסה לביתכם- אינה דומה דלת פלדה מעוצבת עם ידית גדולה בכיוון אלכסון לדלת פלדת מעוצבת עם ידית עדינה ועגולה באופן רך. אפילו אם הדלת תהיה אותה דלת פלדה מעוצבת, ברור לכולם שהרושם וההרגשה הנוצרת מהדלתות השונות רק בידית תהיה שונה בתכלית.
*גודלה של דלת פלדה מעוצבת משמעותי במיוחד לרושם אותו היא נושאת בקרבה, ישנה אפשרות לבחור דלת פלדה שמורכבת כחלק מדלת כניסה גדולה יותר- אפשרי במיוחד בבתים פרטיים או בבתים שישנה אפשרות למרחב נוסף מעבר לגודל הדרוש לדלת סטנדרטית. שהחלק אליו נסגרת הדלת הינו חלק משלים לדלת ובעל מראה של דלת בעצמו ולא שהיא מתחברת ישר לקיר ולמשקוף סטנדרטי.

אמנם דלת פלדה מעוצבת הינה עסק יקר יותר מדלת פלדה פשוטה- אך כמו שציינו בתחילה, זהו כרטיס הביקור לבית, המקום הראשון בו נוצר הרושם הראשוני על הבית שלכם. חישבו על זה ועשו סקר שוק- אולי אף תופתעו לטובה בעניין המחירים אם יהיה איזה מבצע מיוחד לדלת פלדה מעוצבת כלבבכם


.

דלת פלדה מעוצבת - אפילו למוסך...
 
 
 
 
 
 
דלת פלדה
דלת פלדה פלדלת
דלת פלדה יתרונות
דלת פלדה יש שניה
דלת פלדה במבצע
דלת פלדה מעוצבת
צור קשר