דלת -כל המידע על דלתות
דלת פנים דלת כניסה דלת חצר דלת עץ דלת פלדת דלתות הזזה דלתות זכוכית
דלת מטבח דלתות מתקפלות מנעולים יצור ושיווק דלתות דלת רשת דלתות אלומיניום אינדקס דלתות
 
דלת

דלת פלדה יתרונות

דלת פלדה- ביטחון
בראש ובראשונה דלת הפלדה ייחודית בביטחון שהיא נותנת שכן פלדה זהו חומר חזק באופן מיוחד, תחושת הבטיחות של יושבי הבית שדלת הכניסה שלהם היא מפלדה היא גבוהה הרבה יותר מאשר קיימת דלת עץ כדלת הכניסה זוהי הסיבה המשמעותית ביותר בגינה ירצו דיירים בבית בו הם נכנסים להתקין דווקא דלת פלדה גם במקרה בו האלטרנטיבה שמוצעת להם תהיה זולה באופן משמעותי.
דלת פלדה- עמידות
בגלל החומר הפלדה ממנה הדלת מיוצרת הדלת עמידה מאד כדלת כניסה במיוחד במצב שחייבים לדאוג לעמידות הדלת אם הדלת היא דלת כניסה החשופה לשמש כמו  דלת בבית פרטי או דלת בדירת גן. מכיוון שאף אחד לא אוהב להחליף את דלת הכניסה שלו וגם לא לראות אותה מתקלפת אחרי שנים מועטות, לא מעט אנשים יעדיפו להשקיע ברכישה של דלת פלדה שהיא הוצאה חד פעמית לרוב.
דלת פלדה- בידוד תרמי
בידוד תרמי זהו היכולת של הדלת להוות חציצה משמעותית למזג האויר השור בחוץ שלא יכנס אלינו הביתה וישפיע משמעותית על החום או הקור שבו. כאשר יש חום שרבי או חורף עם גשם זלעפות תכונת הבידוד היא חשובה לעין עורך.
דלת פלדה- בידוד רעש
בידוד רעש מאפשר להנות משקט בבית בעת רעשים בחוץ או לחילופין ניתן לאפשר רעש בבית בלי שכל השכונה ישר תרוץ למשטרה ולא כל שיחה אישית בבית תשמע מעבר לדלת.
דלת פלדה מעוצבת
האמנם ניתן לייצר דלת פלדה כדלת מעוצבת, חדשנית ועדכנית???
מכיוון שהעץ לעומתה הוא קל וגמיש יותר לעיצוב חופשי ברוב בפעמים מבחינה עיצובית דלת כניסה מעץ מרשימה יותר. עם זאת כיום לכל החברות המייצרות דלת פלדה יש עיצובים מרשימים שלא משאירים לנו תחושה של דלת הפלדה הפשוטה של פעם. דלת פלדה בציפוי פורניר
וכן דגמים משודרגים עם דוגמת ריבועים בחלקן העליון עם צורת משקוף תואם הן רק טעימה מעולם העיצובים לדלתות הפלדה כיום
.

דדלת פלדה - מספר רב של מנעולים
 
 
 
 
 
 
דלת פלדה
דלת פלדה פלדלת
דלת פלדה יתרונות
דלת פלדה יש שניה
דלת פלדה במבצע
דלת פלדה מעוצבת
צור קשר