דלת -כל המידע על דלתות
דלת פנים דלת כניסה דלת חצר דלת עץ דלת פלדת דלתות הזזה דלתות זכוכית
דלת מטבח דלתות מתקפלות מנעולים יצור ושיווק דלתות דלת רשת דלתות אלומיניום אינדקס דלתות
 
דלת

דלת עץ פשוטה

 

דלת עץ היא הותיקה ביותר מבין סוגי הדלתות בישראל ובעולם בכלל, היות ודלת עץ פשוטה עשויה מחומר הגלם של העצים שהוא הזמין ביותר לכל אורך ההיסטוריה תמיד לא היתה לאנשים התלבטות כלל איזו דלת לבחור בין אם דלת פנים ובין אם דלת חוץ וכולם בחרו לעצמם דלת עץ לכל דלתות הבית.
דלת עץ ייחודית באוירה שהיא משרה על הבית, חום והרגשה חיובית ומשפחתית היא לרוב מהתכונות שאנשים מייחסים לריהוט שעשוי מעץ.

היום, מכיוון שתחושת הביטחון האישית של אנשים מתערערת עקב מצב הפשע אנשים רוצים להגביר לפחות את תחושת הביטחון בבית שהם קונים לכן דלת עץ פשוטה לרוב פופולארית דלת פנים מעץ הבית ולא דלת חוץ או דלת כניסה שאמורה להוות גם חייץ בטחוני בין העולם ובין יושבי הבית ולהגן מפני גניבות.

דלת עץ פשוטה, היא דלת סטנדרטית העשויה עץ והיא במידות הנפוצות ביותר שהן: רוחב- 80-110 סנטימטרים, גובה- 230 סנטימטרים. ישנה אפשרות גם לדלת עץ בהתאמה אישית אך בוודאי הדבר יעלה לכן מחיר מיוחד ובכל מקרה הגבלת גובה דלת עץ היא עד שלושה מטרים.

כיצד דלת עץ עשויה?

ישנה כמובן את אפשרות לדלת מעץ מלא - דלת שהיא היקרה, היוקרתית והעמידה ביותר. בחירת דלת מעץ מלא יכולה להיות מבין העצים: מיפל, בוק, אלון, הארד מייפל ואגוז אפריקאי ומהוגני. דלת עץ מלא יכולה להחזיק לאורך שנים רבות עם תחזוקי צבע פשוטים בלבד ולא יכולה לקבל חורים משמעותיים שמגלים שהיא מלאה בחומר  שונה מהעץ הכל מקשה אחת. דלת מעץ מלא יכולה אף לשמש כדלת כניסה בתנאי שמשדרגים אותה מדלת עץ פשוטה לדעץ עץ בעלת הגנה מוגברת.

דלת עץ סנדוויץ
כשמה כן היא, עשויה מעץ בצורה של הסנדוויץ אותו אני מכינים מידי בוקר, בדלת עץ פשוטה העשויה כדלת עץ סנדוויץ ישנה "עטיפה" של שני עצים חיצוניים ובין העצים ישנו מילוי העשוי היום בשוק הדלתות בישראל מחומרים מגוונים עם דרגות חוזק ועמידות שונות. לרוב מחירה של דלת זו כדלת פנים הוא השווה לכל נפש. ההמלצה היא לקחת דלת זאת לדלת פנים שכן רמת ההגנה שאפשר לייצר בדלתות עץ סנדוויץ היא מועטה יחסית.

דלת עץ מעוצבת
האפשרויות הן כמעט בלתי מוגבלות. העץ הוא חומר קל ונוח לעיצוב. אם על ידי שילובים עם חומרים נוספים כמו זכוכית וויטראג' ועם על ידי גילוף ועיצוב בחומר העץ עצמו. דלת עץ יכולה להיות מעוצבת במראה מט או דלת עץ במראה מבריק הכל לבחירת הלקוח וטעמו האישי. קיימת אפילו אפשרות לדלת עץ לבנה לאוהבים את המראה הנקי והצחור.

דלת עץ עם חלון
ישנה אפשרות לשלב חלון במראה עמום בדלת השירותים או המקלחת. שהם חדרים בהם הפרטיות חשובה- לכן חשוב לשים לב שהזכוכית המורכבת בחלון תהיה עמומה ולא תאפשר ראיה של ממש מחוץ לחדר השירותים או המקלחת לתוכה.

מדוע להשתמש בדלת עץ עם חלון כדלת לשירותים או המקלחת?
אנשים רבים לא אוהבים להשתמש במפתח לחדר השירותים או המקלחת אך חשובה האפשרות לדעת האם יש מישהו המשתמש בחדר לפני שדופקים כמובן על הדלת. במקרה של חלון בדלת העץ הפיתרון פשוט- ישנה אפשרות לשים לב אם יש אור בחדר השירותים, במידה ויש אור סימן שעלינו להמתין עוד כמה רגעים. ואם חשוך- אפשר לדפוק ולבדוק אם אכן החדר פנוי כי רוב הסיכויים שבחושך אף אחד לא נמצא.

האם לזה התכוונו כשאמרו דלת עץ עם חלון לשרותים?
 
 
 
 
 
 
יתרונות דלת עץ
דלת עץ פשוטה
דלת עץ מחיר
צור קשר