דלת -כל המידע על דלתות
דלת פנים דלת כניסה דלת חצר דלת עץ דלת פלדת דלתות הזזה דלתות זכוכית
דלת מטבח דלתות מתקפלות מנעולים יצור ושיווק דלתות דלת רשת דלתות אלומיניום אינדקס דלתות
 
דלת

דלת עץ מחיר

דלת עץ הינה פופולארית ביותר בשל הרגשת החמימות שהיא משרה בבית כיאה לרהיטים העשויים מעץ.
 דלת העץ פופולארית בעיקר כדלת פנים מכיוון שעם התקדמות עולם הדלתות לדלתות פלדה רב בריחיות שנותנות תחושת ביטחון גובהה יותר מהעץ, אך בעזרת הגנה נוספת שניתן לעשות בדלת עץ מלא אפשר להרגיש ביטחון גם בבית בו דלת הכניסה היא מעץ מלא משודרגת מבחינת ההגנה.

מחיר לדלת פנים מעץ
המחירים הם מגוונים אך ניתן לקבוע שדלת פנים מעץ שנקנית ללא מבצעים מיוחדים מחירה הוא בין 500-1000 ש"ח לפי האיכות שלה והחומר ממנה היא עשויה.

מחיר לדלת כניסה מעץ
כמו בדלתות הפנים המחירים גם בדלת כניסה מעץ הם מגוונים, אך כאן הטווח הוא רחב הרבה יותר.

מחיר דלת כניסה מעץ- פשוטה
יכולה לעלות בסביבות ה1000 ש"ח ואף יותר לפי דרגות ההגנה שבה.

מחיר דלת כניסה מעץ-מעוצבת
פה השמיים הם ממש הגבול, המחירים מאמירים עד למעל 3000 ש"ח ואכן הדלתות במחירים הללו נראות מושדרגות פי כמה וכמה מהדלתות הפשוטות וגם דרגות ההגנה שבדלת זאת כמעט משתוות לדלת פלדה ויש שאומרים ששוות לה.

דלת עץ מבצע
פעמים רבות חנויות שונות גם בעולם האמיתי וגם בעולם הוירטואלי (חנויות מקוונות) רוצות לבצע חיסול מסויים אם בעקבות הגעת סחורה חדשה שרוצים לפנות לה מקום ובין אם הם רוצים לקדם מכירות ולמשוך קונים פוטנציאלים אפילו בעזרת הורדת הרווחים של המוצר בנמכר במבצע באופן ספציפי.,דבר דומה קורה כמובן גם בדלתות עץ שאותם אתן יכולים למצוא במבצע.

כאשר קונים דלת עץ במבצע או בדיל מיוחד חשוב לשים לב ולברר ביתר זהירות האם דלת העץ נראית שלמה מכל הכיוונים, מהם החומרים מהם היא עשויה, מה הצפי שלה מבחינת העמידות והאם החנות נותנת אחריות גם לדלת עץ שנקנתה במבצע מיוחד. לרוב מבצעים מיוחדים ומכירות עודפים הם בהנחה של 20-50% פחות מהמחיר הנוכחי שקיים בשוק לדלת עץ זהה במקום ללא המבצע. כדאי לא להתפתות מיד למבצע אלא לקחת יום לפחות לבדוק האם המבצע אכן שווה ומה הדעה הרווחת על הדלת הספציפית אם היא טובה, עמידה וכו' כמו שפרטנו.

דלת עץ יד שניה
כמו כל דבר הקיים היום, ניתן גם לרכוש דלת עץ יד שניה, האתרים לקנית מוצרים ביד שניה הם רבים ומגוונים ופותחים לפני האדם הפשוט אין סוף אפשרויות לקנות כמעט כל דבר במחיר משתלם ממחיר החנות ולעיתים המוצר עדיין נמצא תחת זמן האחריות של החנות המקורית בה נקנה המוצר, וכך גם בעולם הדלתות.

המחירים ביד שניה יכולים להיות מפתים מאד בגלל שבניגוד לחנות שלרוב יש לה אפשרות לאכסן את המוצרים גם אם בצפיפות או בחוסר נוחות, אם אדם מעוניין למכור ביד שניה את דלת העץ שלו בעקבות מעבר דירה- יש לו חלון זמנים ביעד מאד מסויים למכור את הדלת (הטווח הסביר בין המעבר לכניסת הדיירים החדשים) ולעיתים הוא ירצה להוויח אפילו סכום נמוך על פני האפשרות של להשאיר את הדלתות בדירה במיוחד אם אין לו בהם צורך ועל זה גם אין לא רווח כספי כלל.  לכן בקניה מיד שניה אין חוקים- המחיר יכול להיות מחיר רצפה וגם כהנחה של 10% ממחיר הקטלוג של דלת העץ בחנויות.

רק שימו לב, אם מצאתם דיל משתלם במיוחד בדלת עץ תתהו הרבה על קנקנו של המוכר, הסתכלו אם הוא נראה לכם אמין, אם יש בידו את עסקת הרכישה של הדלת שתוכלו לוודא האם הפרטים שהוא מביא לידיעתכם בנוגע לדלת אם אמיתיים ונכונים ולא שחלילה תתפתו לדלת עץ במחיר רצפה מעץ משובח ובסוף יתגלה שעבדו עליכם.....

במידה וקניתם דלת יד שניה, מעץ ובכלל- מומלץ מאד (!!!) להחליף את המנעול ולא לספק למוכר ידיעה איפה בדיוק אתם הולכים לגור או פרטים מיותרים על עצמכם. היינו ממליצים אף להוסיף נעילה על הקיימת המוחלפת על מנת להגביר את תחושת הביטחון שלכם.

בכל מקרה- קניית דלת עץ היא בחירה קשה שכן הסוגים והעיצובים עם כל כך מגוונים ורק השמיים הם הגבול, אבל אין מה לאמר- דלת עץ משווה לבית מראה שאין שני לא, אפילו אם היא לא בעיצוב הכי חדשני.

בהצלחה!

.

מחסן דלתות יד שניה למי שמחפש דלת עץ יד שניה
 
 
 
 
 
 
יתרונות דלת עץ
דלת עץ פשוטה
דלת עץ מחיר
צור קשר