דלת -כל המידע על דלתות
דלת פנים דלת כניסה דלת חצר דלת עץ דלת פלדת דלתות הזזה דלתות זכוכית
דלת מטבח דלתות מתקפלות מנעולים יצור ושיווק דלתות דלת רשת דלתות אלומיניום אינדקס דלתות
 
דלת

דלת מטבח מחיר

דלתות מטבח הן בסך הכל חלק אחד מכלל המטבח המעוצב אבל יש לו את המשמעות הרבה ביותר בעיצוב המטבח כולו. אם ברצונכם לשדרג משמעותית את מראה המטבח שלכם אבל קצרה ידיכם כלכלית שכן להחלפת מטבח מחיר גבוה מאד בממוצע- כ25,000 ש"ח בחברות המטבחים- יש לנו רעיון נפלא בדיוק בשבילכם! החלפת דלתות המטבח בלבד! להחלפת דלתות מטבח מחיר הרבה יותר נמוך מקניה של מטבח חדש ועדיין, המראה שנוצר רק מהשידרוג הזה הינו חדש ומרענן לגמרי, אנשים לא יאמינו כמה המטבח שלכם השתדרג בעקבות החלפת דלתות מטבח בלבד.
בחברות המטבחים החלפה של דלתות מטבח עולים בטווח של 4000-12,000 ש"ח, זהו עדיין חיסכון של  65% מהמחיר שדורש החלפת המטבח לגמרי.

כמה זמן לוקח להחליף דלתות מטבח?
לרוב, מדובר על עבודה ממוקדת של יום אחד בלבד, תשכחו מהבלאגן הכולל של לבחור מחדש את כל הפרטים הקטנים של המטבח (ברזים וכו') ועבודות של ימים שלמים הגוררות אחריהן בלאגן ולכלוך בלתי נסבלים לבית שבו גרים. יום אחד- באים- עובדים- הולכים! ואתם מרגישים במטבח חדש לגמרי.

מדוע אנו מתמקדים במחיר דלתות מטבח?
כמו שנכתב בתחילה, מחיר דלתות מטבח בחברות המטבחים נע בין 4000-12,000 ש"ח. ואם תשקיעו את המחיר הזה בלבד, עדיין תקבלו מטבח משודרג!

 למה דלתות המטבח נותנות לנו הרגשה כ"כ משמעותית בעיצוב המטבח?
ברוב הבתים המטבח מעוצב בצורה כזאת שרוב קירות המטבח מלאים בארונות, הרי הציוד במטבח הוא רב מאד וצריך לאכסן: סירים, מחבתות, כלי הגשה, סטים חגיגיים ועוד ועוד. בגלל שחזית הארונות היא תופסת חלק נכבד ממראה המטבח הרי שאם שידרגנו את דלתות המטבח- כל המראה המתקבל הוא רענן ושונה.

מה חשוב לשים לב בבחירת דלתות המטבח?
תחילה חשוב לתת דגש על העיצוב הכללי של המטבח, בין אם הוא קיים ובין אם בחרנו אותו מהקטלוג. דלתות המטבח אמורות להשתלב במראה המטבח ולתת לו את הטאצ' העיקרי והסופי ולא לתת הרגשה של ניגודים שאינם מתאימים אחד לשני. בחירה של איכות החומרים חשובה מאד שכן המטבח הוא איזור שחשוף כל העת ללחות מוגברת וגלי חום מהבישולים והתנור שעובדים בו. הפרזול צריך להיות איכותי גם כן שכן אם תורידו מאיכות החומרים של הדלתות והפרזול אתם יכולים למצוא את עצמיכם בעוד זמן לא רב מתמודדים עם חומרים מתקלפים או מתפוררים- למרות שניתן למצוא חומרים טובים במחירים לא יקרים חשוב לתת את הדעת על האיכות!

כיצד ניתן להוזיל את מחיר דלתות המטבח?
אם רצוננו בדלתות מטבח זולות הדבר הראשון הוא הויתור על העץ המלא ולעבור לדלתות מטבח מצופות. אין לכם מה להתאכזב כ"כ שכן היום דלתות מטבח מצופות עשויות באיכות מעולה והן לא מתפרקות כמו שהיה מקובל בעבר. דלת עץ מצופה הכוונה לדלת מטבח שהיא עצמה עשויה סיבית דחוסה או סנדוויץ' והציפוי הוא מפורניר- שכבה דקה של עץ  או פורמייקה שהיא הזולה ביותר וגם הקלה ביותר לניקוי ותתפלאו היא גם חזקה ביותר.

עכשיו עיצרו, תחשבו מה התקציב העומד ברשותכם ומה אתם בדיוק צריכים להחליף. ישנה גם אפשרות לייעוץ אישי בבית הלקוח של מעצב מטבחים שיכול לתת לכם הצעת מחיר מדוייקת על הצרכים שלכם, יעוץ חינם בבית הלקוח חוסך הרבה כאב ראש ובלבול משיטוט בחנויות הרבות- שווה לפחות ללכת על דבר כזה לפחות כצעד ראשוני.
דלתות פורמיקה דמוי עץ זולות משמעותית מדלתות עץ מלא ,
 
 
 
 
 
 
דלתות מטבח מעוצבות
דלת מטבח מחיר
צור קשר