דלת -כל המידע על דלתות
דלת פנים דלת כניסה דלת חצר דלת עץ דלת פלדת דלתות הזזה דלתות זכוכית
דלת מטבח דלתות מתקפלות מנעולים יצור ושיווק דלתות דלת רשת דלתות אלומיניום אינדקס דלתות
 
דלת

דלת כניסה שקופה

דלת כניסה שקופה היא מחזה נפוץ בכניסות למשרדים, אולמות תצוגה, חנויות, קניונים ומשרדים נותני שירות גדולים. הדלת מאפשרת לראות מה קורה מבעד לדלת וכן מאפשרת לשוהים במשרד לצפות החוצה ולראות מי מגיע למשרד ואז לפתוח את הדלת באמצעות מפתח או מערכת אינטרקום. דלת כניסה שקופה היא בחירה פופולרית בקרב בעלי משרדים בגלל היתרונות הרבים של הדלת. האור חודר מבעד לדלת, הדלת אוטמת רעשי סביבה, קל לשלוט על מנגנון הפתיחה והסגירה של הדלת וכן קל לנקות את הדלת. דלתות זכוכית אהובות גם מבחינת אפשרויות העיצוב על ידי מעצבי פנים ואדריכלים. מי שמחפש פתרון זול לכניסה למשרד יכול לבחור בדלת מזכוכית או חומר פלסטי שקוף וכך לחסוך בעלויות רבות בעוד אחרים מעדיפים דלת שקופה וכך הם יכולים להטביע את לוגו החברה על הדלת במגוון שיטות, הפשוטה והזולה ביותר היא הדבקת מדבקת ויניל שקופה או אותיות חתוכות.
נורמה עסקית
דלת כניסה שקופה מזכוכית היא הנורמה השולטת בקרב משרדים ועסקים. יש לדלת שקופה הצהרה של שקיפות בקשר לעסק מכיוון שניתן להביט פנימה (והחוצה). מעבר לכך מאפשרת דלת שקופה בכניסה לעסק או למשרד חדירה של אור וכך יכולים העובדים במשרד ליהנות מאור טבעי ולא רק לקבל אור ממנורות פלורצנט. האור המשתקף פנימה יוצר אוירה חמה וידידותית והדבר משפיע על התנהלות העובדים ומשפיע באופן דומה גם עם האורחים או הלקוחות המגיעים למשרד.
סגנונות רבים
דלת כניסה שקופה לא חייבת להיות סטנדרטית. ניתן להזמין דלתות כניסה שקופות מחומרים שונים ולא רק מזכוכית אך חומר הגלם הפופולרי ביותר הוא זכוכית. את הזכוכית ניתן להזמין בשקיפות שונה וניתן להרכיב תריס ונציאני או וילון גלילה כך שבמידת הצורך ניתן לקבל פרטיות מבחוץ. קל להוסיף אלמנטים עיצוביים כמו ידיות מפורזלות, ידיות מעץ, משקופים מחומרים שונים ועוד על מנת להוסיף אלמנט עיצובי לדלת השקופה וכן לחבר מנגנוני פתיחה שונים כמו קודנית, מערכת אינטרקום, חיבור למערכת הטלפון ועוד. פרופיל הדלת יכול להגיע ברוחב שונה וכן ניתן לייצר בקלות דלתות כניסה שקופות בגדלים שונים לפי התאמה לכניסת המשרד.  

 
 
 
 
 
דלתות כניסה
עיצוב דלתות כניסה
דלת כניסה פאנג שואי
דלת כניסה מזכוכית
דלת כניסה מעץ
דלת כניסה שקופה
דלת כניסה אלומיניום
דלת כניסה לבנין
דלת כניסה למשרד
דלת כניסה מברזל
דלת כניסה מעוצבת
דלת כניסה מעץ מלא
דלת כניסה עם חלון
דלת כניסה לבית
אינטרקום לדלת
צור קשר