דלת -כל המידע על דלתות
דלת פנים דלת כניסה דלת חצר דלת עץ דלת פלדת דלתות הזזה דלתות זכוכית
דלת מטבח דלתות מתקפלות מנעולים יצור ושיווק דלתות דלת רשת דלתות אלומיניום אינדקס דלתות
 
דלת

דלת כניסה עם חלון

דלת כניסה עם חלון לבית מוסיפה יופי ועיצוב לכניסה לבית. האור החודר מאיר באור טבעי את הכניסה ויוצר חמימות ויש רבים הבוחרים במקום זכוכית רגילה או צבעונית בחלון שבדלת להרכיב ויטראז' צבעוני אשר מעניק אוירה ייחודית ועיצוב המתאים לשאר העיצוב בבית. יש הבוחרים בחלון עם זכוכית שקופה וכך לאפשר ליותר אור לחדור לחלל הכניסה לבית בעוד אחרים יעדיפו חלון עם חומר אטום כמו זכוכית מחוסמת או פלסטיק אטום. כמעט בכל דלת כניסה ניתן לשלב חלון בגדלים שונים או אף מספר חלונות. יש דלת כניסה עם חלון הנועד לחדירת האור ויש דלתות כניסה עם חלון הנועד לעיצוב דלת הכניסה. דלתות מיוצרות מחומרי גלם שונים כמו עץ, ברזל ואלומיניום וניתן לבחור מבין דגמים מוכנים או לייצר בהתאמה אישית דלת עם חלון וכך לשלב את החלון בדלת לפי תכנון מותאם אישית הנעשה על ידי האדריכל או על ידי מעצב.
יתרון דלת עם חלון
דלת כניסה עם חלון מאפשרת לאור להיכנס לבית וכך נוצרת אוירה חמימה בכניסה. חלון יכול להיות בגדלים שונים וניתן לשלב זכוכיות או חומרי גלם אחרים לפי דרישה. יש המשלבים זכוכית צבעונית ויש המשלבים חלון שקוף בעוד אחרים בוחרים לשלב חלון עם ויטראז' ולקבל אלמנט עיצובי מרשים בכניסה לבית. חלון שקוף מאפשר לראות מי נמצא מאחורי הדלת או להשקיף החוצה. חלון מעוצב תורם לעיצוב הכניסה לבית ויכול להשתלב בעיצוב הכולל של הבית.
איפה קונים

דלת כניסה עם חלון פופולרית מאוד וניתן לראות דגמים רבים מוכנים באולמות התצוגה של יצרני הדלתות וכן ברשתות לכלי בית או רשתות לכלי בניה. מי שמעוניין בהתאמה אישית של הדלת חייב לפנות ליצרני הדלתות כאשר לרוב יש לבחור מראש מהו חומר הגלם לדלת. יצרני דלתות מעץ לא ימכרו דלתות כניסה ממתכת לכן כדאי לתכנן וחשוב מראש באיזה דלת מעוניינים ואז לפנות ליצרנים מתאימים. לאחר בחירת חומר הגלם וסיבוב באולמות תצוגה ניתן לרכוש דלת כניסה עם חלון מוכנה מראש או לבקש ייצור בהתאמה אישית על פי מידות הכניסה לבית ותכנון האדריכל או המעצב.
 
 
 
 
 
דלתות כניסה
עיצוב דלתות כניסה
דלת כניסה פאנג שואי
דלת כניסה מזכוכית
דלת כניסה מעץ
דלת כניסה שקופה
דלת כניסה אלומיניום
דלת כניסה לבנין
דלת כניסה למשרד
דלת כניסה מברזל
דלת כניסה מעוצבת
דלת כניסה מעץ מלא
דלת כניסה עם חלון
דלת כניסה לבית
אינטרקום לדלת
צור קשר