דלת -כל המידע על דלתות
דלת פנים דלת כניסה דלת חצר דלת עץ דלת פלדת דלתות הזזה דלתות זכוכית
דלת מטבח דלתות מתקפלות מנעולים יצור ושיווק דלתות דלת רשת דלתות אלומיניום אינדקס דלתות
 
דלת

דלת כניסה מעץ מלא

תחום דלתות הכניסה לבית עבר שדרוג של ממש בשנים האחרונות. לא עוד דלתות בגודל סטנדרטי ובמראה סטנדרטי אלא דלתות מחומרי גלם שונים, דלתות ברוחב שונה, דלתות מעוצבות ודלתות מעץ מלא יוקרתיות. דלת כניסה מעץ מלא אינה זולה אך כאשר בונים בית חדש, רוכשים דירה או עורכים שיפוץ גדול בבית או בדירה כדאי לבחור בדלת מעץ מלא אשר תעניק יתרונות רבים לבית. דלת כניסה מעץ מלא מעניקה תחושה של חום לבית ומעניקה מראה כפרי, חמים ומזמין. לדת כניסה מעץ יתרונות רבים ויש הרואים בה פריט עיצובי שווה ערך בחשיבותו לפריטי עיצוב אחרים בתוך הבית ומחוצה לו. כיום ניתן להזמין דלתות עץ בהתאמה אישית וכך יכולה המשפחה לתכנן באמצעות האדריכל המתכנן את הבית או את השיפוץ בדלת מעוצבת בהתאמה אישית, בגודל לא סטנדרטי ולכלול פריטי עיצוב נוספים כמו ידיות מברזל מפורזל, לשלב חלון ויטראז' בדלת ועוד.
הרגשה טבעית
דלת כניסה מעץ מלא נותנת תחושה טבעית וחמה לבית. העץ הינו חומר ירוק וניתן למיחזור וצבע העץ הטבעי מעניק לבית תחושה כפרית וטבעית חמה. באמצעות דלת מעץ מלא אפשר לשבור סגנון של בית מודרני ולהעניק לו חמימות או לשלב את דלת העץ במראה הכפרי והחם של עיצוב הבית. כדאי להיפגש עם יצרן דלתות עץ מקצועי שיוכל להסביר על המעלות של כל עץ ועל היתרונות של העץ המלא.
גודל הדלת

אחת הסוגיות כאשר באים לבחור דלת כניסה מעץ מלא היא האם לבחור בדלת בגודל סטנדרטי או לייצר את דלת העץ על פי מידות אישיות. יצרנים יכולים לתת פתרונות לשתי הדרישות כאשר דלת בגודל סטנדרטי תהיה לרוב זולה יותר מדלת המיוצרת לפי התאמה אישית. בהתאם לתוכנית האדריכל או מעצב הפנים ניתן לפנות ליצרן או יבואן דלתות ולבקש ייצור מותאם וכך לשדרג את הכניסה לבית ולהעניק לכניסה מראה חם וטבעי. ניתן לשלב בדלת מעץ מלא חומרי גלם אחרים כמו חלון ויטראז' או זכוכית צבעונית, לשלב ברזל, אלומיניום, סוגי עץ אחרים ועוד. דלתות מעץ מלא ניתן לקבל בגוונים שונים.
 
 
 
 
 
דלתות כניסה
עיצוב דלתות כניסה
דלת כניסה פאנג שואי
דלת כניסה מזכוכית
דלת כניסה מעץ
דלת כניסה שקופה
דלת כניסה אלומיניום
דלת כניסה לבנין
דלת כניסה למשרד
דלת כניסה מברזל
דלת כניסה מעוצבת
דלת כניסה מעץ מלא
דלת כניסה עם חלון
דלת כניסה לבית
אינטרקום לדלת
צור קשר