דלת -כל המידע על דלתות
דלת פנים דלת כניסה דלת חצר דלת עץ דלת פלדת דלתות הזזה דלתות זכוכית
דלת מטבח דלתות מתקפלות מנעולים יצור ושיווק דלתות דלת רשת דלתות אלומיניום אינדקס דלתות
 
דלת

דלת כניסה מעץ

דדלת כניסה מעץ לבית כבר הפכה מזמן לפריט חשוב בו משקיעים מחשבה ותכנון. דלת מעץ יכולה להוסיף לעיצוב הבית ובמקום דלת כניסה רגילה הופכת הדלת לפריט בעל אמירה המעניק לבית תחושה של חום, נגיעה של עיצוב ושדרוג חלל הכניסה לבית. יש הטוענים כי דלת כניסה מעץ נועדה לשמש ככרטיס הביקור של המשפחה ולכן יש להשקיע מחשבה בבחירת הדלת המתאימה. אם בעבר רוב הדלתות דמו אחת לשניה הרי כיום ניתן למצוא מגוון רחב של דלתות עץ הבנויות מסוגי עץ שונים כמו עץ דובדבן, אלון, אורן ועוד. ניתן לרכוש גודל סטנדרטי של דלת או לתכנן באמצעות האדריכל שבונה את הבית או באמצעות מעצב פנים דלת ייחודית ולייצר אותה אצל אחד מהיצרנים המובילים בישראל. ניתן לשלב בדלת עץ זכוכיות, מתכת, ברזל ואלמנטים עיצוביים אחרים כמו חלון ויטראז' ועוד ובכך לשדרג את מראה הדלת ואת חזות הכניסה לבית.
יתרונות דלת עץ
דלת כניסה מעץ מעניקה מראה חם ומזמין לאורחים הבאים לבקר ולדיירי הבית. העץ הוא חומר הידוע ביתרונות הבידוד שלו ובאקלים שיש בישראל זו מעלה חשובה מכיוון שהעץ לא מתחמם או מתקרר כמו דלת ממתכת כמו אלומיניום. המגע בעץ נעים ובחורף העץ מעניק תחושה של חמימות. הבידוד האקוסטי של דלת מעץ הוא טוב וכך יכולים דיירי הבית לקבל פרטיות ולאטום את הקולות הבוקעים מהבית החוצה. העץ הוא חומר הניתן למיחזור ולכן מי שבוחר בדלת מעץ בוחר למעשה בבניה ירוקה.
חסרונות דלת עץ
דלת כניסה מעץ עלולה לסבול מפגעי מזג אויר במידה והעץ לא מוגן או שלא נבחרה דלת מחומרים משובחים ועמידים. העץ מתרחב בקיץ ומתכווץ בקור ולכן אם הזמן עלולים להיווצר בקעים או סדקים בדלת.
איפה קונים
יש בישראל יצרנים מקומיים לדלתות המציעים דלתות עץ מחומרים שונים ובשילובים עם חומרים כמו זכוכית ועוד. כמו כן ניתן למצוא דלתות מיובאות. נגרים רבים מציעים עבודות עץ ובהם ייצור דלתות בהתאמה. כדאי לחפש באינטרנט ולהגיע לסיבוב במספר אולמות תצוגה של דלתות לפני שבוחרים בדלת מסוימת לבית.

 
 
 
 
 
דלתות כניסה
עיצוב דלתות כניסה
דלת כניסה פאנג שואי
דלת כניסה מזכוכית
דלת כניסה מעץ
דלת כניסה שקופה
דלת כניסה אלומיניום
דלת כניסה לבנין
דלת כניסה למשרד
דלת כניסה מברזל
דלת כניסה מעוצבת
דלת כניסה מעץ מלא
דלת כניסה עם חלון
דלת כניסה לבית
אינטרקום לדלת
צור קשר