דלת -כל המידע על דלתות
דלת פנים דלת כניסה דלת חצר דלת עץ דלת פלדת דלתות הזזה דלתות זכוכית
דלת מטבח דלתות מתקפלות מנעולים יצור ושיווק דלתות דלת רשת דלתות אלומיניום אינדקס דלתות
 
דלת

דלת כניסה מעוצבת

דלת כניסה מעוצבת לבית מהווה כרטיס הכניסה לבית ומשאירה חותם רב על האורחים המגיעים לביקור. מגוון הדלתות בשוק רחב ולכן כדאי לשקול היטב את רכישת הדלת. כאשר בונים בית חדש או רוכשים דירה חדשה ומעסיקים אדריכל או מעצב פנים חשוב להשקיע זמן ומחשבה בבחירת הדלת. דלת כניסה מעוצבת היא הפריט הראשון אותו יראו אורחים והדבר חשוב גם להרגשה של דיירי הבית. אם בעבר היה נהוג לקנות דלת כאביזר ביטחון למניעת פריצות וגניבות הרי כיום דלת הכניסה מהווה אביזר עיצוב שנועד להרשים, ליפות את הכניסה ואת חזות הבית והתאים לעיצוב הבית הכולל והאוירה בו. כל למשל ניתן לבחור בדלת מעץ מלא אשר תשרה אוירה כפרית חמה או לבחור בדלת עם חלון ויטראז' המעניקה יופי והדר לדת ולכניסה לבית.
מחירים של דלתות מעוצבות
דלת כניסה מעוצבת לא בהכרח יקרה הרבה יותר מדלת סטנדרטית. יש כיום בשוק מגוון רב של דלתות כניסה מעוצבות במחיר טובים ואף ניתן לקנות דלת מעוצבת לכניסה מתצוגה ולחסוך כסף רב. כאשר יש להתאים את הדלת על פי מידות שאינו סטנדרטיות יעלה המחיר אך עדיין המשפחה תקבל דלת מעוצבת ומרשימה שתשמש אותה לאורך זמן רב.
להחליט על חומר הגלם
ניתן לייצר דלת כניסה מעוצבת מחומרי גלם שונים כמו אלומיניום, פלדה, עץ וזכוכית. לכל חומר גלם את היתרונות והחסרונות שלו ולכן יש לבחור בדלת מעוצבת שמתאימה לעיצוב השולט בבית. כך למשל דלת מעוצבת מאלומיניום תתאים לבית המעוצב באופן מינימליסטי או מודרני בגוונים לבנים או רכים בעוד דלת מעוצבת מעץ תתאים לסגנון הכפרי והחם. לאחר שמחליטים על חומר הגלם הרצוי ניתן לחשוב על תוספות עיצוב לדלת הכניסה כמו דלת מעוצבת עם חלון זכוכית או חלון ויטראז', דלת עם פיתוחים מברזל, דלת המשלבת עץ, מתכת וזכוכית ועוד.
התאמה אישית
ניתן לרכוש דלתות מעוצבות שהיצרן או היבואן מציע או לתכנן באמצעות אדריכל או מעצב יצרן הדלתות דלת מעוצבת ייחודית והיצרן ידאג לייצור הדלת ולהרכבתה. בדלת מותאמת אישית ניתן לשלב מספר חומרי גלם.

 
 
 
 
 
דלתות כניסה
עיצוב דלתות כניסה
דלת כניסה פאנג שואי
דלת כניסה מזכוכית
דלת כניסה מעץ
דלת כניסה שקופה
דלת כניסה אלומיניום
דלת כניסה לבנין
דלת כניסה למשרד
דלת כניסה מברזל
דלת כניסה מעוצבת
דלת כניסה מעץ מלא
דלת כניסה עם חלון
דלת כניסה לבית
אינטרקום לדלת
צור קשר