דלת -כל המידע על דלתות
דלת פנים דלת כניסה דלת חצר דלת עץ דלת פלדת דלתות הזזה דלתות זכוכית
דלת מטבח דלתות מתקפלות מנעולים יצור ושיווק דלתות דלת רשת דלתות אלומיניום אינדקס דלתות
 
דלת

דלת כניסה מזכוכית

דלת כניסה מזכוכית נפוצה במקומות רבים. דלתות מזכוכית משמשות בכניסה לקניונים, מוסדות ציבור רבים, כניסה לחנויות רבות, כניסה למשרדים וגם בכניסות לבתים. לדלת כניסה מזכוכית יתרונות רבים ובהם שקיפות הזכוכית המאפשרת לראות מבעד לדלת החוצה ופנימה, עמידות החומר בפני מים ורטיבות, קלות הניקיון של הדלת ואפשרות לשלב עיצובים שונים בדלת כמו ידיות מיוחדות מחומרים שונים, הדפסת לוגו חברה על הדלת, יצירת דלת ויטראז' מפוארת וכד'. דלת כניסה מזכוכית ניתן לקנות בגודל סטנדרטי או לייצר בהתאמה אישית וכן ניתן להשתמש בסוגים שונים זכוכית ובטכניקות עיבוד שונות של זכוכית כדוגמת זכוכית מחוסמת, אריחי זכוכית, זכוכית קרמית, זכוכית חסינת אש ועוד. דלת זכוכית יכולה להגיע בגוונים שונים ולמעוניינים ניתן להתאים אישית את ייצור הדלת לפי תכנון של האדריכל או מעצב הפנים וכך להפוך את הדלת לפריט עיצובי המשתלב בתכנון הקונספט של הבית, המשרד או הבנין.
יתרונות דלת זכוכית
דלת כניסה מזכוכית תורמת לעיצוב הכניסה. מעבר לעיצוב הנקי או עיצוב ססגוני יש לדלת מזכוכית יתרונות רבים ובהם שקיפות או אטימות. במקרה של זכוכית שקופה יכול האור לחדור לבית, למשרד או לחלל הכניסה ובכך ניתן לחסוך בעלויות חשמל לתאורה. השקיפות תורמת גם לראות מי עומד מאחורי הדלת. יש זכוכיות חזקות חסינות כדורים, בדיוק כמו במכוניות ביטחון וכן זכוכיות חסינות אש. הזכוכית הינה חומר גלם אוטם רעשים ובעלת בידוד תרמי. זכוכית ניתן למחזר ולכן השימוש בדלת זכוכית נחשב לבניה ירוקה.
תורמת לעיצוב

דלת כניסה מזכוכית תורמת רבות לעיצוב. ניתן להגיע לעיצובים רבים בדלתות זכוכית כמו דלת עם ויטראז' בכניסה למוזיאון או בית כנסת וכן בכניסה לבתים מעוצבים. דלת כניסה לחברה עם הטבעה של לוגו החברה, דלת עם זכוכית מחוסמת ליצירת פרטיות בכניסה למשרד או כניסה לחדר (לדוגמה כניסה לחדר ישיבות) ועוד. דלתות מזכוכית מגיעות בשלל צבעים ועיצובים ויצרנים מתגאים בעיצובים המיוחדים ושובי הלב שלהם. חלק מהיצרנים מעסיקים מעצבים וכל יכול לקוח להגיע לפגישה ולבקש מהמעצב עיצוב ייחודי עבור דלת הכניסה שלו ולהשיג דלת שתתאים לעיצוב הכניסה לבית, למשרד או לכל מקום אחר.
 
 
 
 
 
דלתות כניסה
עיצוב דלתות כניסה
דלת כניסה פאנג שואי
דלת כניסה מזכוכית
דלת כניסה מעץ
דלת כניסה שקופה
דלת כניסה אלומיניום
דלת כניסה לבנין
דלת כניסה למשרד
דלת כניסה מברזל
דלת כניסה מעוצבת
דלת כניסה מעץ מלא
דלת כניסה עם חלון
דלת כניסה לבית
אינטרקום לדלת
צור קשר