דלת -כל המידע על דלתות
דלת פנים דלת כניסה דלת חצר דלת עץ דלת פלדת דלתות הזזה דלתות זכוכית
דלת מטבח דלתות מתקפלות מנעולים יצור ושיווק דלתות דלת רשת דלתות אלומיניום אינדקס דלתות
 
דלת

דלת כניסה מברזל

דלת כניסה מברזל מעניקה תחושה של ביטחון רב. דלת מברזל קשה לפרוץ והיא לרוב כוללת מנגנוני אבטחה מתקדמים מעבר למנעול ולצילינדר. דלת כניסה מברזל מגיעה בשלל עיצובים, צבעים, גדלים וסגנונות כך שלקוח המעוניין בדלת ברזל לכניסה לבית או כניסה לעסק יכול לבחור בסוג הדלת המתאימה לו ביותר מבחינת תקציב ועיצוב. כמו כן ניתן להזמין מיצרנים מקומיים דלתות ברזל בהתאמה אישית וכך ליצור חזות מרשימה לכניסה לביצת ולשלב את עיצוב הכניסה באמצעות דלת הברזל כך שתתאים לעיצוב השולט בבית. בדלת מברזל ניתן לשלב חומרי גלם אחרים כמו זכוכית ועץ וכך לקבל דלת ייחודית בעלת עיצוב רך יותר ומרשים.
דלת נפוצה
דלת כניסה מברזל היא מחזה שכיח בישראל. רבים רואים בדלת העשויה מברזל בכניסה לבית כגורם אבטחה משמעותי ובעיניהם דלת מברזל עוזרת למנוע ניסיונות פריצה וגניבה. דלת מברזל מאפשרת עיצובים וסגנונות רבים וכך יכול הלקוח לבחור בסגנון המתאים לו או לבקש ממעצב העובד במפעל של יצרן דלתות ברזל לתכנן או לבנות לו דלת מברזל המתאימה לרוחו ומתאימה במדויק למידות הכניסה לבית. כך יכול הלקוח לשלב חומרי גלם נוספים בדלת על פי רצונו בקלות ולא לקנות דלת מוכנה. דלת מברזל עשויה מלוחות מתכת שעברו התכה וכיפוף לפי מידות הלקוח ולפי העיצוב הנבחר. את הלוחות מהם מרכיבים את הדלת מכניסים לתנור חום וצובעים אותם בחומרים מיוחדים כך שהצבע נקלט היטב על הברזל ומתקבלת דלת עמידה לאורך זמן רב בפני נזקי מזג האויר כמו מים, רטיבות, חום ועוד.
סגנון אישי
כאשר רוכשים דלת כניסה מברזל קל להתאים את הדלת על סמך עיצוב אותו מכין האדריכל אשר מתכנן את הבית או את העסק. קל לשלב בתוך דלת מברזל אלמנטים עיצוביים כמו ידיות מברזל מפורזל, לשלב חומרי גלם אחרים המעניקים לדלת עיצוב ייחודי מותאם אישית. דלת מברזל קל יותר להכין מדלת עץ מעוצבת והדבר בא לידי ביטוי במחיר הדלת. חשוב להסתובב באולמות תודה של יצרני דלתות מברזל, לשאוב רעיונות ועל סמך עיצוב הבית ניתן לבקש מהמעצב העובד בחברה ליצור עיצוב אישי וייחודי.

 
 
 
 
 
דלתות כניסה
עיצוב דלתות כניסה
דלת כניסה פאנג שואי
דלת כניסה מזכוכית
דלת כניסה מעץ
דלת כניסה שקופה
דלת כניסה אלומיניום
דלת כניסה לבנין
דלת כניסה למשרד
דלת כניסה מברזל
דלת כניסה מעוצבת
דלת כניסה מעץ מלא
דלת כניסה עם חלון
דלת כניסה לבית
אינטרקום לדלת
צור קשר