דלת -כל המידע על דלתות
דלת פנים דלת כניסה דלת חצר דלת עץ דלת פלדת דלתות הזזה דלתות זכוכית
דלת מטבח דלתות מתקפלות מנעולים יצור ושיווק דלתות דלת רשת דלתות אלומיניום אינדקס דלתות
 
דלת

דלת כניסה למשרד

דלת כניסה למשרד היא הדבר הראשון אותו אורחי החברה ולקוחותיה רואים בבואם לחברה. בהתאם לאופי העסק יש לבחור בדלת כניסה אשר תעביר מסר שיווקי, תעניק תחושה של חום וביתיות לעובדי המשרד והרגשת ביטחון. יש דלתו משרד רבות מעוצבות וכך ניתן להשיג גם אלמנט עיצובי המתאים באופיו לחברה ולעובדים. חברות רבות מייצרות ומשווקות דלתות מייצור מקומי או דלתות מיובאות. ניתן לקנות דלת כניסה למשרד במידות סטנדרטיות או לקנות דלת לפי התאמה אישית. משרדים רבים בוחרים בדלת כניסה מזכוכית שקופה אך יש אחרים המעדיפים דלת מאלומיניום, מעץ או מפלדה.
דלת מזכוכית
דלת כניסה למשרד מזכוכית היא בעלת יתרונות רבים ובהם מחיר הדלת הזול יחסית, אפשרות לאור לחדור למשרד ולתת הרגשה ביתית חמימה, שקיפות לבחוץ וכן הרגשת שקיפות בקרב הלקוחות שמאמינים כי דלת שקופה משמעותה שקיפות של העסק. דלת מזכוכית לא חייבת להיות שקופה. יש דלתות זכוכית מחוסמת אשר מאפשרות פרטיות לעובדי המשרד ויש דלתות מזכוכית מעוצבת וכך מרוויחים גם אור שנכנס פנימה למשרד וגם מקבלים דלת מעוצבת או דלת צבעונית.
דלת מעץ        
דךת כניסה למשרד מעץ מעניקה למשרד חמימות ואוירה כפרית. הדלת משמת כאלמנט עיצובי וניתן לרכוש דלתות עץ מרהיבות מיצרנים מקומיים או דרך יבואני הדלתות. דלת העץ מאפשרת פרטיות וביטחון לעובדי המשרד וכן תחושה של הגנה. יש בשוק דלתות למשרד מעצים שונים, באיכויות שונות ודלתות המשלבות חומרי גלם אחרים כמו שילוב חלון עם ויטראז' ועוד.
דלת מפלדה
דלת כניסה למשרד מפלדה יוצרת הרגשה של ביטחון והגנה לעובדי המשרד ורושם רב על לקוחות המגיעים לעסק. הפלדה עמידה לאורך זמן בפני פגעי מזג אויר וניתן למצוא דלתות מעוצבות רבות. דלת פלדה חזקה ומקשה על גניבות או פריצות.
איך לבחור דלת
כאשר יש לבחור דלת למשרד חשוב להתייעץ ולתכנן מראש עם מעצב הפנים של המשרד על מנת להבין מה היתרון של כל דלת ואיך אפשר להשתמש בדלת הכניסה בתור כלי שיווקי, לדוגמה הטבעת לוגו על דלת זכוכית. לאחר שקובעים תקציב יש להתאים את הדלת ועיצובה לקונספט העיצובי ולאופי החברה.  

 
 
 
 
 
דלתות כניסה
עיצוב דלתות כניסה
דלת כניסה פאנג שואי
דלת כניסה מזכוכית
דלת כניסה מעץ
דלת כניסה שקופה
דלת כניסה אלומיניום
דלת כניסה לבנין
דלת כניסה למשרד
דלת כניסה מברזל
דלת כניסה מעוצבת
דלת כניסה מעץ מלא
דלת כניסה עם חלון
דלת כניסה לבית
אינטרקום לדלת
צור קשר