דלת -כל המידע על דלתות
דלת פנים דלת כניסה דלת חצר דלת עץ דלת פלדת דלתות הזזה דלתות זכוכית
דלת מטבח דלתות מתקפלות מנעולים יצור ושיווק דלתות דלת רשת דלתות אלומיניום אינדקס דלתות
 
דלת

דלת כניסה לבנין

דלת כניסה לבנין אינה עניין של מה בכך. אם בעבר הלא רחוק חדרי המדרגות של בניינים היו חשופים ופתוחים לכל הרי כיום נהוג להתקין דלתות כניסה כך שלא כל אחד יוכל לטפס למדרגות ולהגיע לכל דירה. דלת כניסה לבנין נועדה לאפשר פרטיות והגנה על דיירי הבית מפני פורצים או זרים לא רצויים וכן אפשרות לעצב לובי בכניסה לבנין כך שחזות הבית משתפרת והדיירים יכולים ליהנות מכניסה מרשימה ובטוחה. כיום נהוג להתקין מערכת אינטרקום או קודנית המאפשרת פתיחת השער רק על ידי דיירי הבנין. אורח שמגיע לבית צריך ליצור קשר עם הדייר אליו הגיע על מנת שזה יפתח עבורו את הדלת. יש מגוון רחב של דלתות כניסה לבניינים עם אפשרויות אבטחה שונות כמו קודנית, אינטרקום עם טלפונים, אינטרקום עם וידאו וכן אפשרות לחבר מערכת של מצלמות אבטחה הקשורות לדלת. מעבר לאמצעי האבטחה ההולכים ומשתכללים ניתן למצוא סוגים רבים של דלתות בשלל עיצובים וצבעים כאשר הנפוצה ביותר היא דלת כניסה מאלומיניום עם זכוכית.
לבחור בדלת איכותית
דלת כניסה לבנין חייבת להיות איכותית על מנת שתאריך חיים, תעמוד בפגעי מזג האויר ותעמוד בהצלחה במשימה של שימוש רב. לרוב נוהגים להתקין דלתות כניסה מחומר גלם אלומיניום בשילוב זכוכיות עבות וחזקות. האלומיניום חזק, קל לנקות את הדלת והוא עמיד בפני מים ורטיבות. לפי התקציב ניתן לבחור בדלת מבית טוב ולבחור בדלת כניסה מעוצבת כך שחזות הבית והכניסה ללובי של הבנין מקבל תוספת יוקרתית משמעותית ומעניק תחושת הדר לבנין. דלת הכניסה נועדה לשמש את דיירי הבית ולכן חשוב לבדוק כי בוחרים בדלת איכותית שתעמוד במשימה ולא תתקלקל. חשוב לבדוק כי מנעול הדלת והצילינדר איכותיים וכי מנופי הפתיחה והסגירה חזקים ואיכותיים כך שלא ישברו או יתקלקלו במהרה.
להוסיף יוקרה
דלת כניסה לבנין מעוצבת מוסיפה נופך יוקרתי לבנין. כיום ניתן למצוא מגוון דלתות ושפע רעיונות ועיצובים כך שניתן לשדרג את הכניסה לבנין ולקבל חזות יוקרתית. במקום זכוכית רגילה ניתן לשלב זכוכית צבעונית ואף ויטראז' וכן לבחור בפרופיל אלומיניום צבוע. 

 
 
 
 
 
דלתות כניסה
עיצוב דלתות כניסה
דלת כניסה פאנג שואי
דלת כניסה מזכוכית
דלת כניסה מעץ
דלת כניסה שקופה
דלת כניסה אלומיניום
דלת כניסה לבנין
דלת כניסה למשרד
דלת כניסה מברזל
דלת כניסה מעוצבת
דלת כניסה מעץ מלא
דלת כניסה עם חלון
דלת כניסה לבית
אינטרקום לדלת
צור קשר