דלת -כל המידע על דלתות
דלת פנים דלת כניסה דלת חצר דלת עץ דלת פלדת דלתות הזזה דלתות זכוכית
דלת מטבח דלתות מתקפלות מנעולים יצור ושיווק דלתות דלת רשת דלתות אלומיניום אינדקס דלתות
 
דלת

דלת כניסה לבית

דלת כניסה לבית היא לרוב האלמנט העיצובי הראשון שאורחים רואים כאשר הם באים לבקר. יש הטוענים כי דלת הכניסה היא מעין כרטיס הביקור של המשפחה. בשנים האחרונות עבר שוק דלתות הכניסה מהפכה של ממש ואם בעבר הישראלים נהגו לרכוש דלת שתשרת אותם מבחינת אמינות ורוב הדלתות נראו פחות או יותר אותו הדבר הרי כיום ניתן לראות בבתים רבים דלתות בעיצובים רבים מחומרי גלם שונים ובעיקר דלתות מעוצבות עם תוספות ואביזרים כמו נוקשים, ידיות פליז עם פיתוחים, מסגרות עץ מרשימות, שילובי זכוכית, עץ ואלומיניום ועוד. יצרני מקומיים ויבואני דלתות התחילו להציג באולמות התצוגה מבחר דלתות מעוצבות ויוקרתיות והשוק רק הולך ומתפתח. דלת כניסה לבית ניתן להזמין בעיצוב אישי על פי בקשת הלקוח או עיצוב האדריכל וכך הכניסה לבית מקבלת לפתע ממד עיצובי ויכולה להוות כניסה מרשימה לבית המושקע.
איפה לחפש דלת מעוצבת
יש בישראל מספר יצרנים מקומיים וכן יבואני דלתות רבים הפועלים בשוק. במידה ומתכננים בית ניתן לבקש מהאדריכל המעצב ומתכנן את הבית לקבל רשימה של ספקים אותם הוא מכיר או לחפש באמצעות האינטרנט אחרי הערך דלת כניסה לבית או דלתות יוקרה וכך מקבלים רשימה ארוכה של יצרנים ויבואנים להם יש אולמות תצוגה. חשוב לבקר במספר אולמות תצוגה עוד לפני תכנון הבית או התחלת השיפוץ וכך לשאוב רעיונות ולרכוש דלת מוכנה או לבקש מהאדריכל לתכנן דלת מעוצבת בהתאם לדלת שנצפתה באולם תצוגה.
יתרון בבחירת דלת מעוצבת
לקוחות אשר מחליטים על דלת כניסה לבית מעוצבת נהנים מהיתרון שאין עליהם לרכוש דלת מהמלאי או מהקטלוג והם יכולים לבחור עיצוב כלשהו ולפתח אותו על פי דרישתם ורצונם וכך להשיג דלת ייחודית שאין לאחרים. לקוחות אלה אינם מוגבלים בגודל הסטנדרטי של דלת והם יכולים להוסיף אלמנטים עיצוביים מחומרים שונים ובעיצובים על פי רצונם. כמו כן ניתן לשלב סוגי עץ ייחודיים ולשלב בין פיתוחי מתכת, עץ וזכוכית. העיצוב מתבטא לא רק בדלת אלא גם בתוספות שלצידה וכך הופכת הכניסה לבית לחוויה עיצובית מרשימה בפני עצמה.

 
 
 
 
 
דלתות כניסה
עיצוב דלתות כניסה
דלת כניסה פאנג שואי
דלת כניסה מזכוכית
דלת כניסה מעץ
דלת כניסה שקופה
דלת כניסה אלומיניום
דלת כניסה לבנין
דלת כניסה למשרד
דלת כניסה מברזל
דלת כניסה מעוצבת
דלת כניסה מעץ מלא
דלת כניסה עם חלון
דלת כניסה לבית
אינטרקום לדלת
צור קשר