דלת -כל המידע על דלתות
דלת פנים דלת כניסה דלת חצר דלת עץ דלת פלדת דלתות הזזה דלתות זכוכית
דלת מטבח דלתות מתקפלות מנעולים יצור ושיווק דלתות דלת רשת דלתות אלומיניום אינדקס דלתות
 
דלת

דלת כניסה אלומיניום

כאשר באים לבחור דלת כניסה מסתבר כי האפשרויות הן רבות ויש להחליט לא רק לגבי גודל הדלת אלא חומר גלם, עיצוב, צבע, בידוד ועוד. דלת כניסה אלומיניום היא דלת פופולרית המעניקה יתרונות רבים למי שרוכש אותה. האלומיניום הוא חומר גלם זול יחסית ומאפשר להכין דלת כניסה מעוצבת בשלל עיצובים וצבעים. דלת כניסה אלומיניום היא דלת חזקה מאוד ויכולה להעניק לדיירי הבית או לעובדי העסק הרגשת ביטחון. דלתות כניסה מאלומיניום מתאפיינות ברמת גימור גבוהה המעניקה בידוד רב מפני מזג האויר וחדירת רוחות פנימה וכן שמירה על החום או המיזוג בבית שלא לצאת החוצה. הדלת מקנה אקוסטיקה גבוהה ובידוד מרעשי חוץ ובגלל האטימות הרבה ניתן למנוע מחרקים להיכנס מתחת לדלת וכן לאטום כניסת אבק ולכלוכים.
יתרון החוזק
דלת כניסה אלומיניום ידועה בחוזק שלה. אמנם האלומיניום היא מתכת שקל לעבד אותה ולכופף אך לאחר הכנת הדלת מדובר בדלת חזקה ואמינה לאורך זמן רב. אלומיניום הוא חומר העמיד בפני חלודה וכן דלת אלומיניום היא פתרון מושלם עבור אמינות לאורך זמן והגנה על מצב הדלת מפני פגעי מזג האויר השונים כמו גשם, רטיבות, לחות וכן מקרני שמש ישירות וחום. הדלת אינה מחלידה ולכן המראה שלה נשאר אסתטי לאורך שנים.
קל לנקות
תחזוקת דלת כניסה אלומיניום היא פשוטה. אלומיניום הוא חומר שקל לנקות באמצעים פשוטים כמו חומרי ניקיון רגילים וסמרטוט. להבדיל מדלתות כניסה העשויות מעץ אותן יש לתחזק וקשה לנקות דלת מאלומיניום היא פשוטה וגם אם היא מעוצבת קל לדאוג לתחזוקת הניקיון שלה.
עיצובים רבים

אלומיניום הוא חומר גלם שקל לעבוד איתו ולכן ניתן להגיע לסגנונות עיצוב רבים וליצור דלת כניסה אלומיניום בעיצוב מותאם אישי. ניתן לרכוש דלתות מעוצבות מוכנות או לבקש מחברה המייצרת דלתות אלומיניום להכין דלת על פי מידות מותאמות אישית ולהוסיף אלמנטים עיצוביים שונים כמו שילוב זכוכית ויטראז', שילוב ברזל מפורזל לידיות או לקישוט, שילוב זכוכית צבעונית ועוד. את הדלת ניתן להזמין בצבעים שונים המתאימים לאלומיניום וכך להתאים את עיצוב הדלת לעיצוב הבית והכניסה אליו.
 
 
 
 
 
דלתות כניסה
עיצוב דלתות כניסה
דלת כניסה פאנג שואי
דלת כניסה מזכוכית
דלת כניסה מעץ
דלת כניסה שקופה
דלת כניסה אלומיניום
דלת כניסה לבנין
דלת כניסה למשרד
דלת כניסה מברזל
דלת כניסה מעוצבת
דלת כניסה מעץ מלא
דלת כניסה עם חלון
דלת כניסה לבית
אינטרקום לדלת
צור קשר