דלת -כל המידע על דלתות
דלת פנים דלת כניסה דלת חצר דלת עץ דלת פלדת דלתות הזזה דלתות זכוכית
דלת מטבח דלתות מתקפלות מנעולים יצור ושיווק דלתות דלת רשת דלתות אלומיניום אינדקס דלתות
 
דלת

דלת זכוכית מעוצבת

דלת זכוכית מעוצבת היא דלת יוקרתית ביותר שחומר הגלם ממנו היא עשויה זוהי הזכוכית הותיקה אך על ידי אלמנטים ושילובים שונים בשלל צבעים ועיצובים ייחודיים העניקו לה את השם דלת זכוכית מעוצבת, ואם יצא לכם לראות דלת שכזאת אתם בוודאי מבינים מדוע היא זכתה לתואר הנחשף מעוצבת ואיזו הרגשה יוקרתית היא משרה על הבית או המשרד.

סוגי דלתות זכוכית מעוצבות-

המגוון הוא רב והצבעים האמת הם מגוונים בהרגשה של עד אין סוף אך אספנו לפניכם את עיקרי הסגנונות בהם מייצרים בעבודת אמנות מרשימה את דלת הזכוכית הבאה שלכם, אז קדימה:

דלת  מעוצבת מזכוכית מחוסמת- דלת מזכוכית מחוסמת יכולה לבוא במגוון עיצובים אך יתרונה בכך שהיא חזקה הרבה יותר מהזכוכית הרגילה לכן היא מאפשרת להיות גם כדלת זכוכית בכניסה ולא רק כדלת פנים מזכוכית. אם רצונכם להנות בדלת מזכוכית מעוצבת לכניסה לביתכם או למשרד אתם יכולים להיות רגועים שבבחירת דלת הזכוכית המחוסמת את יכולים להיות רגועים שעשיתם את המקסימום למען בטחונכם האישי ולמען בטחון החפצים שלכם.

דלת מזכוכית חלבית עם תבליט- את הדלת מהזכוכית החלבית שהיא זכוכית אטומה ניתן ליצור גם בצורה של תבליטים עדינים או משמעותיים יותר לבחירתכם וכך זכיתם בדלת שמקרינה עדינות ויופי אך בעלת נוכחות עיצובית לבית או למשרד.

דלת משולבת עץ וזכוכית- השילוב בין שני חומרי הבסיס של הטבע יוצר דלת מעוצבת בצורה ייחודית, העבודה של בניית הדלת היא בצורה של גושי זכוכית שלאחר שהותחו בתנור מיוחד מודבקים על זכוכית מחוסמת, השילוב סביב של העץ מקנה לה אוירה חמימה והעיצוב המיוחד של הזכוכית נותן לה פן אישי ומיוחד של יוקרה.

דלת עם אריחי זכוכית- הדלת שיכולה להיות מעץ, פלדה או זכוכית כולה, יכולה להיות מעוצבת בשלל גוונים וצבעים בעזרת שילוב ייחודי של אריחי זכוכית. אריחי הזכוכית אלו הם ריבועי זכוכית בצבעים ועיצובים שונים שנותנים את אלמנט העיצוב לדלת הבסיסית.

דלת עם ויטראז'- אין צורך להרבות במילים על יופיו של הויטראז' כיצירת אומנות ותיקה ורבת שנים, היום ניתן לשלב את יצירת הויטראז' היחודית שתבחרו על הדלת הבאה שלכם. דלת זאת נותנת אוירה של בית מיוחד ואומנותי והיא לא מאכזבת כמעט בכל בחירה של סגנונות הויטראז'.

דלת בשילוב זכוכית צבעונית- ניתן לבחור דלת שרובה חלקה וחלקה צבעונית או רובה צבעונית ומרשימה. האפשרות הקיימת כיום לשילוב זכוכית צבעונית בדלת מוסיפה מגוון רב של עיצובים בלי להכביד על הדלת באלמנטיים עיצוביים שונים.

דלת מעוצבת עם שילוב לוגו- שילוב של סמל העסק הפך לשם דבר בעסקים ומשרדים המחשיבים את עצמם כבר לשם דבר בתחומם. עיצוב זה אמור להיות עם רקע של זכוכית חלבית או שקופה חלקה יחסית ולוגו העסק מוטבע על דלת המשרד או על הידית.

העיצובים השונים בדלת הזכוכית יכולים להעשות במגוון דרכים ובינהם: צריבה, הדבקה, התזה ושילובי חומרים שונים, המחירים מן הסתם יהיו בעלי טווח רחב ביחס ישיר לחומרי הגלם ולדרגת הקושי של העיצוב המיוחד.
אך בכל מקרה- דלת זכוכית מעוצבת תשאיר גם אתכם פעורי פה ומתפעלים בכל פעם שתחלפו על פניה! והיא תהווה עיצוב משלים לבית או למשרד לפי האופי שהמבנה הספציפי אמור לשדר ליושביו ולעוברים בו.  

דלת זכוכית מעוצבת לחדר השינה
 
 
 
 
 
 
דלת זכוכית למקלחת
דלת זכוכית לאמבטיה
דלת זכוכית למשרד
דלת זכוכית מעוצבת
צור קשר