דלת -כל המידע על דלתות
דלת פנים דלת כניסה דלת חצר דלת עץ דלת פלדת דלתות הזזה דלתות זכוכית
דלת מטבח דלתות מתקפלות מנעולים יצור ושיווק דלתות דלת רשת דלתות אלומיניום אינדקס דלתות
 
דלת

דלת זכוכית למשרד

דלתות זכוכית הינן דלתות העשויות מחומר הגלם הידוע והותיק שהוא הזכוכית, בין אם הדלת היא דלת זכוכית חלבית (בעלת מראה אטום) ובין אם הדלת היא דלת זכוכית שקופה (שניתן לראות דרכה בשקיפות מלאה) עדיין הן נקראות בשם הכולל של "דלת זכוכית".

דלתות זכוכית זוהי ממש נורמה עסקית בשנים האחרונות, בכל משרד גדול או קטן דלתות זכוכית למשרד מוסיפות אוירה של יוקרה ומסר של שקיפות ואמינות בעיני הלקוחות.

שני סוגים עיקריים ישנם לדלת הזכוכית למשרד-

דלת זכוכית חלבית למשרד- דלת זכוכית אטומה בעלת מראה שאינו מאפשר לראות דרכה ברמות אטימות שונות.

דלת זכוכית שקופה למשרד- דלת זכוכית שקופה לחלוטין שניתן לראות דרכה את המתרחש פנימה והחוצה ללא הפרעה כלל.

חשוב לדעת שניתן אף ליצור דלת זכוכית בעיצוב מיוחד המשלב את האפקטים של דלת זכוכית חלבית עם הזכוכית השקופה וכן ניתן ליצור דלת זכוכית שקופה עם כל היתרונות העולים ממנה אך עדיין לשמור על אופציה לפרטיות מוגברת על ידי התקנת תריס הזזה ידני ופשוט הניצב בראש הדלת.

יתרונות דלת זכוכית לעסק-

כאמור, דלת זכוכית חלבית או שקופה מעלה את רמת האמינות של המשרד שכן היא יוצרת מסר של מקום אמין בעל שקיפות, לא מסתירים דברים ואין מציאות של דברים הנעשים מאחורי הגב.
 
דלת זכוכית למשרד כאמור מועילה גם להרגשת האמינות ביחס לזמני העבודה, אמנם העובד יושב במשרד שלו בחדר פרטי אך לא ניתן לחשוש שמה בזמן זה הוא מתעסק בעניינים אחרים זמן משמעותי מידי מעבר לעבודות המשרד.

דלת זכוכית שקופה מועילה לעובדים דתיים המקפידים על עניין ה"ייחוד" שהוא מצב בו לגבר ואישה אסור להיות יחד בחדר סגור ללא חשש ממשי שמישהו יכנס בזמן סביר. חשוב לדעת שגם לציבור הכללי לעיתים הרבה יותר נעים במצב בו יש פרטיות ואפשרות לעבוד על ענייני המשרד מבחינת רעש והפרעות נוספות שאינן קשורות לצוות העבודה הספציפי אך אין מקום לחשוש שיגלשו מעבר מיחסי העבודה התקינים שכן הדלת שקופה ולא היית רוצה שיחשבו שמה יש משהו לא תקין ביחסי העבודה בין האנשים.

דלת זכוכית לעסק היא פריט עיצובי המשדרג את המשרד משמעותית מכיוון שרוב המשרדים שוכנים במקומות בהם האור העיקרי שנחשפים אליו העובדים הוא הפלורוסנט המשרדי והחלונות לא גדולים או מאירים מידי, דלתות הזכוכית השקופות וגם החלביות והאטומות יוצרות אוירה של אור כללי במשרד, הדלת לא חוסמת את מעט האור שיש אלא מאפשרת לו לעבור דרכה בקלות וזה משרה אוירה הרבה יותר נעימה וידידותית לעובדים וללקוחות השונים.

דלת עץ מעוצבת למשרד- ניתן אף ליצור דלת עץ ייחודית ומשודרגת למשרד על ידי עיצוב בהתזה של סמל העסק על הדלת בעיצוב יוקרתי. אין צורך לאמר כמה בחירה של דלת מיוחדת שכזאת מעלה את רמת היוקרתיות של העסק בעיני הלקוחות ויוצרת הרגשה של להיות חלק ממשהו גדול וייחודי לעבוד הפשוט.

דלת זכוכית למשרד יכולה אף להיות בעלת חיישנים לפתיחה וסגירה אוטומטית של הדלת דבר המשרה אוירה של שירות מקסימלי לכל העוברים והשבים בדלת שכזאת.

יתרון גדול וברור לדלת הזכוכית בכלל ובמיוחד כדלת זכוכית למשרד הינו העובדה שהיא מחוסמת רעש בדרגה גבוהה ביותר בטח בהשוואה לדלתות פנים אחרות, על ידי הפחתת הרעש הסביבתי למינימום הדרוש ניתן לעבוד בצורה אופטימלית ללא ההפרעות מסביב.

אין ספק שכל החלטה עיצובית למשרד יש בה הרגשה שכל עתיק העסק תלוי ועומד על ההחלטה הזאת,זכרו את יתרונותיה של דלת הזכוכית וקחו זאת בחשבון בהחלטה שלכם, והעיקר- שבכל החלטה שתקחו שתהיה לכם ברכה בעסק והצלחה מרובה!

!

דלת זכוכית למשרד - שילוב של יופי ופרקטיקה
 
 
 
 
 
 
דלת זכוכית למקלחת
דלת זכוכית לאמבטיה
דלת זכוכית למשרד
דלת זכוכית מעוצבת
צור קשר