דלת -כל המידע על דלתות
דלת פנים דלת כניסה דלת חצר דלת עץ דלת פלדת דלתות הזזה דלתות זכוכית
דלת מטבח דלתות מתקפלות מנעולים יצור ושיווק דלתות דלת רשת דלתות אלומיניום אינדקס דלתות
 
דלת

דלת זכוכית למקלחת

דלתות זכוכית למקלחת הינן דלתות זכוכית לחדר האמבטיה המותאמות באופן אופטימלי לתנאי חדר האמבטיה מבחינת הלחות והרטיבות אליה הדלת נחשפת- כולל פרזול מתאים כמו ידיות למקלחון מתאימות וכד'.
בשנים האחרונות הרבה יותר אנשים מעדיפים לנצל את המקום בחדר האמבטיה למקלחון ולא לתפוס את מירב  השטח עם מבנה האמבטיה הגדול הרבה יותר, עקב כך- ענץ המקלחונים גדל והתפתח ויש דלתות מקלחונים מגוונות.

סוגי דלתות זכוכית למקלחת:

דלת זכוכית חלבית- דלת זכוכית מחוסמת למקלחת הינה דלת זכוכית שאינה שקופה ולא מאפשרת לראיה דרכה, יש שאוהבים אותה מאד בשל הרגשת הפרטיות שהיא נותנת אך יש כאלה שמרגישים במקלחת עם דלת זכוכית מחוסמת כאילו הם במקום קטן וסגור- מעיין תחושה קלסטרופובית מעט. דלתות זכוכית מחוסמות הן פופולאריות מאד לבית במיוחד בדלת המשמשת מקלחון לחדר ההורים אך גם מקובל לשים אותה במקלחון הכללי של הבית מכיון שמאד פשוט לנקות אותה מהאפקט שמשרה הזכוכית החלבית נותן הרגשה של זכוכית נקיה על ידי נקיון בסיסי בלבד.

דלת זכוכית שקופה- אמנם הכל עניין של טעם אישי אך דלתות זכוכית שקופות אשר ניתן לראות דרכן פנימה לתוך המקלחון והחוצה ממנו נחשבות דלתות יוקרתיות למקלחון הביתי או בצימרים וכד'. אמנם בניגוד לדלת זכוכית חלבית למקלחון יותר קשה לנקות אותה במאת האחוזים ויש כאלה שהדבר יהיה שיקול נגד משמעותי עבורם בבחירת סוג דלת הזכוכית למקלחון אך ההרגשה להתקלח ולא להרגיש סגור בתוך מקום קטן מכריעה אצל הרבה אנשים למרות הקושי בניקיון. דלת זכוכית זאת נותנת הרגשה מפנקת במיוחד אף בגלל העובדה שאחרי מקלחת מפנקת אין כמו הצפיה באדי המים שהתעבו להם על דלת הזכוכית במיוחד אם היא שקופה.

דלת זכוכית קבועה- דלתות זכוכית למקלחון יכולות להיות קבועות בעלות פתח כניסה ויציאה שאותו מזיזים כמעיין דלת קטנה או הזזה סמלית בלבד, יש שאינם אוהבים את התחושה שכניסה זאת משווה למקלחון מכיוון שאישה בהריון או אנשים בעלי עודף משקל משמעותי עלולים להרגיש לא נעים שעליהם להדחס מעט על מנת להכנס למקלחון במקום להרגיש שהם נכנסים בשלווה ובנחת.

דלת זכוכית הזזה- דלתות הזכוכית למקלחת יכולות אף להיות מסוג דלתות זכוכית הזזה, בסוג דלתות זה ההזזה של הזכוכית יכולה להיות משמעותית מאד כמו זוג דלתות שהן ניצבות בריבוע יש מקלחון ושהן סגורות המרחב פנוי הרבה יותר- כמעיין סוגרות משולש קטן עם המקלחון וכל שאר המרחב פתוח. ויש דלת זכוכית בהזזה קטנה יותר שמצב המקלחון המרובע הוא קבע וניתן להזיז את דלת הזכוכית בצורה משמעותית על מנת להכנס ולצאת בנוחות.

דלת זכוכית מעוצבת- עיצוב דלת זכוכית למקלחון הוא מרשים ועדין ביופיו, העיטורים שאפשריים היום בשוק הם לרוב עיטורי דוגמאות שונים על זכוכית חלבית ואם אתם אוהבים את הסגנון של דלתות זכוכית מעוטרות אין ספק שתמצאו את העיצוב המתאים לכם ביותר לדלת הזכוכית למקלחון שלכם!

דלת זכוכית מחיר- מחיר דלת זכוכית למקלחון יכול להתחיל מסביבות ה700 ש"ח אך יש סיכוי תוכלו למצוא גם במחיר נמוץ מזה, במידה ומצאתם מחיר אטרקטיבי במיוחד לדלת זכוכית למקלחון או כשלט בכניסה לחנות "דלת זכוכית למקלחון מבצע" כדאי שתבדקו טוב טוב את המפרט, האחריות והחומרים מהם עשוי המקלחון ומי אמור להתקין לכם אותו. יש מציאות- לפחות לדעתנו, אך חשוב לעשות את הקניה בצורה מושכלת.

מחיר דלת הזכוכית למקלחון יכול גם להרקיע שחקים למעל 1000 ש"ח ויותר מכיוון שהעיטורים יכולים להעלות את המחיר משמעותית וכן גודל המקלחון אותו אתם רוצים לסגור על ידי דלת זכוכית איכותית.

אם בחרתם בדלת זכוכית למקלחון שלכם אין ספק שזוהי בחירה יוקרתית ביותר שנותנת הרגשה נעימה וחמימה במקלחת (הידעתם? על ידי סגירת דלתות המקלחת אתם מונעים מחום אדי המים לצאת החוצה והמקלחת מתחממת אוטומטית בלי צורך בחימום מיוחד וחשמלי).

העיקר שתהנו- ותזכרו! אין לנו הרבה מים במדינה, תשאירו מים לכולנו, אז למרות הרגשת הפינוק תשתדלו להגביל את עצמכם מעט בצריכת המים....     

דלת זכוכית למקלחת - שימוש מרכזי לדלתות זכוכית
 
 
 
 
 
 
דלת זכוכית למקלחת
דלת זכוכית לאמבטיה
דלת זכוכית למשרד
דלת זכוכית מעוצבת
צור קשר