דלת -כל המידע על דלתות
דלת פנים דלת כניסה דלת חצר דלת עץ דלת פלדת דלתות הזזה דלתות זכוכית
דלת מטבח דלתות מתקפלות מנעולים יצור ושיווק דלתות דלת רשת דלתות אלומיניום אינדקס דלתות
 
דלת

דלת זכוכית לאמבטיה

דלת זכוכית לאמבטיה הינה דלת זכוכית המותאמת אופטימלית להיות בתנאי אדים ורטיבות המאפיינים את חדרי האמבטיה.

יתרונות דלת זכוכית לחדר האמבטיה-
דלת זכוכת לאמבטיה- נקיון- יתרונה הגדול בכך שהיא חוסמת את המים מלהשפריץ מעבר לאמבטיה עצמה ועל ידי כך חדר האמבטיה עצמו נשאר יבש אפילו לאחר אמבטיה מפנקת לילדים שובבים שאוהבים להשפריץ מים לכל אבר. בין אם האמבטיה משרתת מבוגרים שאוהבים לשמור על נקיון ויובש מקסימלי ובמיוחד אם האמבטיה משרתת את הילדים הקטנים (וגם הגדולים יותר... במיוחד ילדים המתקלחים לבד...) באמצעות התקנת דלת זכוכית לדופן האמבטיה החדר ישאר תמיד יבש ונעים.

דלת זכוכית לאמבטיה- שומרת חום- התקנת דלת זכוכית לדופן האמבטיה שומרת על חום המים והאדים היוצאים מהם ולכן ניתן לחסוך במקרים רבים את עלויות החשמל בחימום חדר האמבטיה, עד שנהיה ממש קר וכל עוד לא מדובר בתינוק בן יומו ניתן להסתפק ברגע של פתיחת המים החמים (אבל רגע! אין מים רבים במדינה ועלינו לחסוך) והופ- האמבטיה נעימה וחמימה בתוכה. ובמהרה תוך כדי המקלחת או האמבטיה הארוכה האיזור התחום על ידי דלת הזכוכית לאמבטיה יהיה חמים ונעים בזכות אדי המים החמים.

דלת זכוכית לאמבטיה- פרטיות- ניתן ליצור דלת זכוכית לאמבטיה כדלת זכוכית אטומה שאינה מאפשרת לראות דרכה את המתרחש ובשעות לחץ כאשר אחד מתקלח באמבטיה והשני צריך לצחצח שיניים ואין עוד חדר אמבטיה לחלוק דלת זכוכית חלבית אטומה לאמבטיה יכולה ליצור מרחב קטן ופרטי על מנת לחסוך בזמן בפרטיות המקסימלית.

סוגי דלתות הזכוכית לאמבטיה-
דלת זכוכית שקופה- דלת זאת אינה עוזרת לשמירה על פרטיות כמו שצוין ביתרונות אך עדיין ממלאת תפקיד חשוב בשמירה על החום באיזור האמבטיה התחום. דלת זאת שקופה לחלוטין ובעלת מראה יוקרתי ומיוחד.

דלת זכוכית חלבית לאמבטיה- דלת זאת הינה דלת זכוכית אטומה בעלת מראה אטום שאינו מאפשר ראיה דרך הזכוכית ולכן מאפשר פרטיות כאשר המתקלח בתוך מתחם האמבטיה ואחרים יכולים להשתמש בחדר האמבטיה עצמו.

דלת זכוכית קבועה- כאשר יש התקנה לדלת זכוכית לאמבטיה יהיו 2 דפנות קבועות לאמבטיה, דלתות אלה לא יזוזו ויהיו מותקנות בצורה קבועה.

דלת זכוכית הזזה- דלת זכוכית אחת תשאר לעולם כדלת זכוכית זזה, דלת זכוכית זאת מאפשרת פתח כניסה ויציאה מהאמבטיה והיא בנויה בצורה אופטימלית ומותאמת לצורת ההזזה שלה.

דלת זכוכית מעוצבת- לרוב זוהי דלת זכוכית חלבית מעוצבת בעיצוב עדין ויוקרתי, לעיתים עיצוב ועיטור עדין בזכוכית החלבית יעשו את ההבדל מבחינת ההרגשה שהיא נותנת והמראה אותו היא יוצרת. העיטורים הם מקסימים ומגוונים וניתן לשדרג בורה פשוטה שכזאת את דלת הזכוכית לאמבטיה למרות שלא תמיד מדובר בתוספת עלויות גבוהה.

סגירת אמבטיה פינתית- דלת זכוכית לאמבטיה פינתית יחודית בכך שהיא צריכה לתת מענה לאיזור המעוגל, על ידי זכוכית מכופפת ניתן ליצור את הסגירה של האמבטיה הפינתית בצורה שלמה וייחודית.

סגירת האמבטיה בשילוב של זכוכית ווילון- ישנה אפשרות לסגור את רוב האמבטיה על ידי זכוכית אך עדיין למען נוחות המתקלחים להשאיר איזור אותו ניתן לסגור בקלות רבה עם וילון וכך רוב האמבטיה סגור בצורה של דופן קבועה ואיזור פתח הכניסה והיציאה יהיה בצורה הגמישה של הוילון.

סגירה חלקית לאמבטיה- סגירה חלקית מאפשרת דפנות קבועות במקומות שנוטים יותר להרטב אך עדיין להשאיר איזור פתוח ללא דלת זכוכית לאמבטיה כלל. לעיתים צורה זאת אופטימלית לשימוש לילדים קטנים שאוהבים להתעסק עם וילון אמבט מותקן ולהרוס אותו ויש חשש שדלת זכוכית שאינה קבועה תהיה מסוכנת עבורם.

סגירת חזית לאמבטיה- במצב זה דלת הזכוכית לאמבטיה תהיה יחידה מבין הקירות של חדר האמבטיה שמקיפים את האמבטיה כמעט מכל הצדדים, והצד הנותר יהיה סגור בצורה חלקית עם פתיחה וסגירה אפשרית בעזרת דלת זכוכית זזה.

סגירת פינה לאמבטיה - בניגוד לאמבטיה המעוגלת האמבטיה שדורשת סגירת פינה דורשת שתי דפנות של דלת זכוכית לאמבטיה כאשר אחת תהיה קבועה והשניה תהיה בצורה של דלת זכוכית הזזה לפחות בחלקה על מנת לאפשר כניסה ויציאה.

סגירה של שלוש צלעות לאמבטיה- זוהי אפשרות שנותנת פיתרון למצב בו הקיר מהווה סגירה של צד אחד בלבד ואת כל שאר הצלעות סוגרים בעזרת שלוש דפנות לאמבטיה, כאשר שתיים מהן הן קבועות והשלישית תהיה דלת בעלת הזזה חלקית לפחות.

 

דלת זכוכית לאמבטיה מחיר- בניגוד לדלת זכוכית למקלחות שמתחילה במחיר של 700 ש"ח במקרה הזול ביותר, דלת זכוכית לחדר האמבטיה תעלה לנו בכמה אחוזים יותר, הדלת צריכה להיות גדולה יותר לרוב לכן רוב הסכויים שלא נמצא הצעת מחיר לסגירת אמבטיה בפחות מ1000 ש"ח ואפילו יותר- ויכול להיות גם הרבה יותר- אלא אם מדובר על סגירת דופן סמלית וקבועה לאמבטיה שזוהי אפשרות זולה יותר. הזכוכית הינה יקרה וכן ההתקנה שהיא מורכבת לעיתים, שילוב של דלתות זכוכית קבועות ודלת זכוכית זזה, חומרי הפרזול לאמבטיה שעליהם להיות מאיכות מעולה על מנת שלא יחלידו או יתקלקלו בזמן לא סביר- כל אלו מעלים את המחיר לסכום משמעותי.

דלת זכוכית לאמבטיה מבצע- אם נתמזל מזלכם לעיתים יש מכירה מתצוגות במיוחד ברשתות הגדולות לחדרי האמבטיה אם מצאתם דיל לחדר אמבטיה שכזה בררו היטב על ההתקנה ואיכות החומרים. שלא יצא לכם זול שהוא יקר...

לסיום, אין ספק שאמבטיה היא דבר מפנק ביותר והשילוב של אמבט מפנק עם דלתות זכוכית ששומרות על החום והאוירה הנעימה יתנו לכם חויה מפנקת כפליים!! תהנו!!    

דלת זכוכית לאמבטיה - סוגרת את מרחב חדר האמבטיה
 
 
 
 
 
 
דלת זכוכית למקלחת
דלת זכוכית לאמבטיה
דלת זכוכית למשרד
דלת זכוכית מעוצבת
צור קשר