דלת -כל המידע על דלתות
דלת פנים דלת כניסה דלת חצר דלת עץ דלת פלדת דלתות הזזה דלתות זכוכית
דלת מטבח דלתות מתקפלות מנעולים יצור ושיווק דלתות דלת רשת דלתות אלומיניום אינדקס דלתות
 
דלת

דלת הזזה למקלחת

דלת הזזה למקלחת היא מוצר פופולרי הנמצא בבתים רבים. להבדיל מהדלתות ששווקו עד לפני מספר שנים כיום ניתן לבחור בשוק דלתות הזזה המיועדות למקלחות בשלל צבעים, עיצובים ופתרונות טכניים. במקום דלת הזזה למקלחת פשוטה ולבנה שהיתה הסטנדרט ניתן למצור ביותר ויותר בתים דלתות הזזה המיוצרות ממסגרת אלומיניום המגיעות בשלל צבעים ועיצובים וזכוכיות בגדלים שונים מאיכות שונה ולא רק הזכוכית המחוסמת. כיום יש זכוכיות בשלל צבעים וזכוכיות ויטראז', זכוכיות צבעוניות ועוד. העיצוב החדשני של דלתות ההזזה לאמבטיה מעניק פאר ויוקרה לחדר האמבטיה ומסתם עוד פריט שימושי הפכה דלתת ההזזה מאלומיניום למקלחת לפריט עיצובי. יש לדאוג לתחזוקה של דלת הזזה המותקנת במקלחת על מנת לשמור עליה לאורך זמן ולמנוע בלאי או תקלות.
לשמור על ניקיון            
תחזוקה שוטפת של דלת הזזה למקלחת  תמנע מחדירת אבק או הצטברות חול ומשקעים אחרים במסילות עליהן נעה הדלת. כך לא ייווצרו שריטות באלומיניום ויהיה קל לפתוח ולסגור את הדלת לאורך זמן. יש דלתות המגיעות עם מנגנון חשמלי לפתיחה וסגירה ולכן חשוב כי המנוע לא יתאמץ בזמן תזוזת הדלת וכי הדלת לא תתקע ואז המנוע עלול להתחמם מרוב מאמץ ולהתקלקל. חומרי ניקיון פשוטים להסרת אבנית ומשקעים מצטברים המגיעים מהמים ומלכלוך יסירו את המחסומים העלולים למנוע מפתיחה וסגירת דלת ההזזה בקלות. לרוב ניתן לפרק בקלות את דלת ההזזה מהמסילה בה היא יושבת וכך לנקות בקלות. כאשר מנקים את הדלת כדאי לשים לב לתקינות גומיות האיטום ולפי מידת הצורך להחליפן.
תיקוני חלודה

במידה ומוצאים חלודה במסילה או על מסגרת הדלת חשוב להזמין איש מקצוע שיטפל בחלודה עם התחלתה. ניתן לתקן את החלודה יחסית בקלות על ידי שיוף עדין של החלודה וצביעה בחומר נגד חלודה. לאחר ייבוש שכבת הצבע נגד חלודה ניתן לתקן את פגמי הצבע וליצור מראה אחיד לדלת. במקרה של חלודה קשה כדאי לשקול להחליף דלת הזזה לאמבטיה ולבחור במוצר איכותי או להזמין איש מקצוע שיוכל לתקן את הדלת במקום או במפעל על ידי הסרת החלודה והשלמת החלל הנוצר באלומיניום חדש וצביעתו.
 
 
 
 
 
דלתות הזזה
דלתות הזזה
דלת הזזה חשמלית
דלת הזזה לאמבטיה
דלת הזזה למקלחת
צור קשר