דלת -כל המידע על דלתות
דלת פנים דלת כניסה דלת חצר דלת עץ דלת פלדת דלתות הזזה דלתות זכוכית
דלת מטבח דלתות מתקפלות מנעולים יצור ושיווק דלתות דלת רשת דלתות אלומיניום אינדקס דלתות
 
דלת

דלת הזזה חשמלית

דלתות הזזה נועדו להעניק פתרון לבתים ולמשרדים על מנת לחלק חללים וליצור פרטיות. רבים מעוניינים להרשים את אורחיהם בבית או במשרד ולכן דלת הזזה חשמלית היא בחירה נכונה לשם כך. במקום לפתוח את הדלת באופן הרגיל בו לוחצים על ידית פתיחה או דוחפים את הדלת לפתיחתה ניתן להתקין דלת הזזה חשמלית המגיעה עם מנגנון פתיחה אוטומטי. דלתות מסוג זה נפוצות בקניונים ובבנייני משרדים אך השימוש בדלתות הזזה חשמליות הולך ונהיה נפוץ גם בבנייה הביתית ומשמש לנוחיות וליוקרה. יש המתקינים דלת חשמלית באמבטיה, יש המתקינים דלת חשמלית ביציאה למרפסת או לחצר ועוד. מנגנון הפתיחה הוא פשוט אינו מצריך כמעט תחזוקה וגם המחיר של דלתות הזזה חשמליות הולך ויורד וכך יותר משפחות יכולות להרשות לעצמן להתקין אביזר זה בבית וליהנות מיתרונות הדלת החשמלית.
דלת הזזה לכניסה במשרד
דלת הזזה חשמלית בכניסה למשרד מהווה אביזר נוח לתפעול ושימושי. ניתן לשלוט על הכניסה באמצעות חיישן פתיחה או מערכת אינטרקום המאפשרת בקרה על מי שנכנס ויוצא מהמשרד. דלת חשמלית נפוצה בקרב חברות ומשרדים רבים הממוקמים בבנייני משרדים מאובטחים. בכניסה למשרד מתקינים את הדלת החשמלית ועובדי המשרד יכולים לפתוח אותה מבפנים על ידי לחיצה על כפתור או באמצעות מערכת הטלפון והאינטרקום הפנימית במשרד המאפשרת פתיחה וסגירה של הדלת ללא צורך בידית תפעול. לרוב יהיו אלה דלתות מזכוכית חסינה שקופה כך שניתן להביט מחוץ לדלת ולראות מי עומד מאחורי הדלת. דלתות אלה נפוצות מאוד גם בכניסה לקניונים וחנויות גדולות וכך אין צורך לפתוח את הדלת באמצעות ידית אלא הדלת זזה מעצמה באמצעות מנגנון חשמלי.
דלת הזזה לבית 

בעלי בתי יוקרה אשר אוהבים להרשים את האורחים וליהנות מדלתות חשמליות עליהן ניתן לפקח בקלות באמצעות בית חכם מתקינים דלת הזזה חשמלית במקומות שונים בבית. ניתן להתקין דלת חשמלית בכניסה לבית אך לרוב נהוג להתקין אותה ביציאה לחצר, בחדרי האמבטיה או חדרי ארונות. גם בבתי קומות יוקרתיים התחילו להתקין דלתות הזזה חשמליות הנשלטות באמצעות האינטרקום וקל לתפעל אותן.


 
 
 
 
 
דלתות הזזה
דלתות הזזה
דלת הזזה חשמלית
דלת הזזה לאמבטיה
דלת הזזה למקלחת
צור קשר