דלת -כל המידע על דלתות
דלת פנים דלת כניסה דלת חצר דלת עץ דלת פלדת דלתות הזזה דלתות זכוכית
דלת מטבח דלתות מתקפלות מנעולים יצור ושיווק דלתות דלת רשת דלתות אלומיניום אינדקס דלתות
 
דלת

דלת אלומיניום עם חלון

כמעט בכל בית ניתן למצוא דלתות מאלומיניום. דלת אלומיניום עם חלון מהווה פתרון חסכוני להתקנת דלתות בהם מעוניינים כי אור ישתקף לתוך הבית או למשרד. האלומיניום הוא חומר גלם יחסית זול אך מאוד אמין וחזק. קל לצבוע את הדלת וניתן לקנות דלתות אלומיניום על חלום בשלל צבעים, צורות, גדלים ועיצובים. יש יצרנים מקומיים בשוק המתחרים עם יבואני דלתות מסין וממדינות אחרות ולכן חשוב לשים לב לאיכות הדלת כך שתשמש לאורך זמן את דיירי הבית או את העובדים במשרד. שימושים נפוצים עבור דלת אלומיניום עם חלון הם דלת כניסה עם חלון או מספר חלונות מעוצבים, דלת לאמבטיה עם חלון מזכוכית מחוסמת המעניקה פרטיות, דלת יציאה לחצר, דלת יציאה למרפסת עם חלון רחב כך שניתן לראות את הנוף ולקבל כניסה של אור לבית, דלתות במשרדים, דלתות אלומיניום במבני תעשייה עם חלונות כך שניתן לראות דרכן ועוד.
יתרונות של דלתות אלומיניום
דלתות מאלומיניום הן בחירה טובה מכמה סיבות. דלת אלומיניום עמידה לאורך זמן בפגעי מזג האויר בייחוד לחות ומים. הדלת אינה מחלידה ומחירה זול יותר מדלת עץ. כיום ניתן להשיג דלתות מעוצבות ודלתות אלומיניום יוקרתיות שגם מחירן אינו נמוך. כאשר בונים בית, מבנה או משפצים את הדירה או את הבית הפרטי נהוג להחליף חלונות ודלתות. בחירת דלת אלומיניום עם חלון היא בחירה כלכלית ופרקטית. לפי התקציב ניתן לבחור בסוג ואיכות הדלת וכך ניתן להשקיע הרבה בדלת כניסה עם חלונות מעוצבים או עם חלונות ויטראז' צבעוניים ומרשימים בעוד שדלת היצירה למרפסת או לחצר תהיה פשוטה יותר וללא עיצובים אלא אם התקציב מאפשר זאת. ברוב המקרים נהוג להתקין דלת יציאה מאלומיניום עם חלון רחב וכך ניתן ליהנות מהנוף לחצר או נוף הפונה החוצה מהמרפסת ולאפשר לאור לחדור הביתה.
דלתות מעוצבות

ניתן להתקין דלת אלומיניום עם חלון לכל צורך. כיום ניתן לבחור בדלתות מעוצבות ובגימורים שונים עם חלונות קטנים, גדולים, סוגים שונים של זכוכיות ואפילו ויטראז'. יש דלתות המשלבות עץ, מתכת וזכוכית ומשדרות יוקרה רבה. 


 
 
 
 
 
דלתות אלומיניום
דלת אלומיניום מעוצבת
דלת אלומיניום מחיר
דלת אלומיניום יד שניה
דלת אלומיניום למרפסת
דלת אלומיניום זכוכית מעוצבת
דלת אלומיניום למקלחת
דלת אלומיניום עם חלון
צור קשר