דלת -כל המידע על דלתות
דלת פנים דלת כניסה דלת חצר דלת עץ דלת פלדת דלתות הזזה דלתות זכוכית
דלת מטבח דלתות מתקפלות מנעולים יצור ושיווק דלתות דלת רשת דלתות אלומיניום אינדקס דלתות
 
דלת

דלת אלומיניום מעוצבת

דלת אלומיניום מעוצבות תמיד היה נשמע דבר לא הגיוני- הרי דלת אלומיניום היא דבר משעמם וחסר עיצוב, כיצד ניתן לקרוא לזה דלת אלומיניום מעוצבת??
לא עוד! היום דלתות אלומיניום מעוצבות הן דבר שכיח ואף מוכר דלתות לא יצחק עליכם אם תגידו לו שחשקה נפשיכם דווקא בדלת  אלומיניום מעוצבת.
דלתות אלומיניום מעוצבות יש להן את היתרון הגדול שבכל שהאלומיניום הינה מתכת קלה ונוחה לעיצוב, ניתן לצבוע אותה בצבעים המיוחדים לצביעת אלומיניום והיא אפילו לא בעלת נטיה להתחלד.
אמנם, אם אתם פריקים של דלתות עץ או דלתות זכוכית שום דלת ממגוון דלתות אלומיניום מעוצבות לא תשכנע אתכם- אבל אם אתם פריקים דווקא של המראה המתכתי והוא משלים לכם את הבית הצורה הטובה ביותר הבחירה בין דלת אלומיניום לדלת פלדה לדוגמא לא תהיה פשוטה, היום דלת אלומיניום גם היא נחשבת בטיחותית ואיכותית וכשאתם מסתובבים בין בתים שונים לא כל דלת שישר מרשימה אתכם כדלת פלדה היא אכן עשויה מפלדה, למי שאינו מבין בדלתות באופן מדוקדק יכולה דלת אלומיניום להראות לו כמו דלת פלדה. למרות שהדבך הפשוטה ביותר לבדוק את ההבדל בין פלדה לאלומיניום היא העובדה שדלת אלומיניום אינה בעלת תכונות מגנטיות בניגוד לפלדה שהיא כן- לכן, אם רצונכם בבית בו הדלת ממגנטת אליה את כל ציורי הילדים וההודעות אין ספק- דלת אלומיניום מעוצבת היא לא הדלת בה תבחרו.

המראה הנייטרלי של דלתות אלומיניום מעוצבות הינו מראה של ברק עמום בפגישה עם מקור אור, מראה זה מעניק רושם רב במיוחד אם הדלת צבועה בצבע המתאים ביותר למיקום בה היא מוצבת, הרי אמרנו כבר שניתן לצבוע את דלת האלומיניום המעוצבת בשלל צבעים. בגלל קלות העיבוד של דלת אלומיניום היא ניתנת לעיצוב מיוחד לגדלים השונים ולצורך בהתאמה למפתחים שונים.
דלתות אלומיניום יכולות להיעשות בן כדלת אלומיניום העשויה אלומיניום בלבד בעיצובים שונים והן כדלת אלומיניום מעוצבת בשילוב העץ או עיטורי עץ- לכל חובבי העץ שדלת עץ העשויה עץ בלבד כבדה עליהם או יקרה... ניתן גם לשלב דלתות אלומיניום מעוצבות עם זכוכית או ויטראז ובקיצור- היות ומתכת האלומיניום היא כל כך קלה במשקלה ונוחה לעבודה אפשר ליצור בה כמעט אין סוף עיצובים ואפשרויות עם מתכת האלומיניום בלבד ועם שילובים של האלומיניום עם חומרי הגלם לייצור דלתות הקיימים היום בשוק לממכר הדלתות.

אחרי כל הנכתב- היתרון הגדול ביותר של דלתות אלומיניום מעוצבות הן המחיר, בזה אין לה מתחרים. האיכות הבלתי מתפשרת בעיצובים הכל כך מגוונים וכל זה במחירים הכי מצחיקים שיש היום. אז ניתן להגיד- בגלל המחיר אני אבחר דלת אלומיניום??? דלת אלומיניום זה מה שיש בבית חולים- מה אני מאושפז???
זהו- שלא! היום דלתות אלומיניום מעוצבות בכלל לא נראות כדלתות בית החולים המפורסות ואם לא תדע שהדלת של השכן שלך שבדיוק התפעלת ממנה היא דלת אלומיניום גם לא היית מנחש לבד אם כל מה שאתה יודע על דלת אלומיניום מעוצבת זה שהיא שייכת לבתי חולים בלבד.
והמחיר, הוא לא מילה גסה. כולנו הרי יודעים שאם בונים בית כל דבר עולה המון כסף- אז אם ניתן לחסוך בעלות בלי לחסוך באיכות, תגידו אתם- מדוע לא???
 
...
 
 
 
 
 
 
דלתות אלומיניום
דלת אלומיניום מעוצבת
דלת אלומיניום מחיר
דלת אלומיניום יד שניה
דלת אלומיניום למרפסת
דלת אלומיניום זכוכית מעוצבת
דלת אלומיניום למקלחת
דלת אלומיניום עם חלון
צור קשר