דלת -כל המידע על דלתות
דלת פנים דלת כניסה דלת חצר דלת עץ דלת פלדת דלתות הזזה דלתות זכוכית
דלת מטבח דלתות מתקפלות מנעולים יצור ושיווק דלתות דלת רשת דלתות אלומיניום אינדקס דלתות
 
דלת

דלת אלומיניום זכוכית מעוצבת

דלת אלומיניום זכוכית מעוצבת היא בחירה מרשימה על מנת להעניק יוקרה לבית או למשרד. דלתות אלה מיוצרות מחומרי הגלם האיכותיים ביותר ומשלבים בתוך פרופיל האלומיניום של מסגרת הדלת זכוכית מעוצבת איכותית וחזקה. הזכוכית המשולבת בדלת יכולה להיות בגדלים שונים בהתאם לצורך ולפי בקשת הלקוח ומידת ההתאמה לשימוש הדלת והמקום בו היא מותקנת. דלת אלומיניום זכוכית נהוג להתקין בחדרי אמבטיה כל שהזכוכית המעוצבת מעניקה פרטיות ואינטימיות למי שמתקלח או משתמש בחדר הנוחיות, דלת יציאה למרפסת, דלת יציאה לגינה או לחצר האחורית, דלתות הפרדה במשרדים ודלתות זכוכית מעוצבת ליצירת מחיצות והפרדות בחללים שונים כמו אולמות אירועים וכנסים ועוד. לא ניתן להתעלם מנוכחות דלת אלומיניום המשלבת זכוכית מעוצבת בגלל הרושם הרב והיוקרה שהיא מעניקה לחדר.
סוגי דלתות עם זכוכית מעוצבת
ניתן להשיג בשוק מספר דלתות זכוכית עם זכוכיות שונות. דלת אלומיניום זכוכית נפוצה היא דלת עם זכוכית מחוסמת. דלת זו פופולרית בבתים ובמשרדים ונחשבת לזולה יחסית. ניתן להזמין צבעים שונים. דלת אלומיניום עם זכוכית חלבית ועליה תחריט שכיחה במסעדות ובמשרדים כאשר כיום משרדים רבים מזמינים דלת אלומיניום המשלבת זכוכית עם לוגו החברה המוטבע על הזכוכית. דלת אלומיניום עם ויטראז' נפוצה בבתים רבים כדלת כניסה או דלת יציאה לגינה או למרפסת. דלת זו משדרת יוקרה והאור העובר דרך הוויטראז' יוצר אוירה נעימה ומיוחדת. דלת המשלבת זכוכית צבעונית נפוצה גם היא במשרדים כאשר ניתן לשלב מספר זכוכיות צבעוניות ולקבל אפקט עיצובי מעניין.
דלתות חזקות ויפות
דלת אלומיניום זכוכית אמינה ולרוב הזכוכיות המותקנות בדלת המיוצרת על ידי יצרן ידוע יהיו באיכות ללא פשרות. זכוכיות המותקנות בדלתות האלומיניום הן לרוב מחוסמות ולכן חזקות מזכוכית רגילה. דלת זכוכית משאירה חותם על הצופה בה והיא יכולה להוות פריט עיצובי נוסף לבית או למשרד. בשילוב נכון עם עיצוב הבית תשתלב הדלת בככל העיצוב ותשדר יוקרה או תעביר מסר שיווקי במקרה של חברה. ניתן לשלב בין חומרים בדלת אלומיניום עם זכוכית ובמקום להשקיע בעיצוב הדלת מקבלים את העיצוב מהזכוכית המותקנת בדלת.  .

 
 
 
 
 
דלתות אלומיניום
דלת אלומיניום מעוצבת
דלת אלומיניום מחיר
דלת אלומיניום יד שניה
דלת אלומיניום למרפסת
דלת אלומיניום זכוכית מעוצבת
דלת אלומיניום למקלחת
דלת אלומיניום עם חלון
צור קשר