דלת -כל המידע על דלתות
דלת פנים דלת כניסה דלת חצר דלת עץ דלת פלדת דלתות הזזה דלתות זכוכית
דלת מטבח דלתות מתקפלות מנעולים יצור ושיווק דלתות דלת רשת דלתות אלומיניום אינדקס דלתות
 
דלת

דלתות מטבח מעוצבות

כשמדברים על דלתות למטבח, ההגדרה הרווחת היא הדלתות לארונות מטבח ולא דלתות במובן דלת הכניסה למטבח.
דלתות מטבח הן אחת ההחלטות המשמעותיות ביותר בעיצוב הבית שכן כל מראה המטבח נמשך ממנו והבית כידוע הוא בסך הכל המשך למטבח שהוא החלק העיקרי בו רבים מאיתנו מבלים שעות רבות... בישול, סידור ונקיון צורכים הרבה זמן במהלך היום והיום עיצוב בית אינו מושלם בלי נתינת הדגש הראוי לאיזור המטבח. ארונות המטבח הם חלק עיקרי בחדר החשוב הזה והגימור של הדלתות לארונות המטבח חייב לתת את העיצוב המושלם.

סוגי דלתות לארונות המטבח-

דלתות זכוכית- דלתות למטבח מזכוכית הן המתחרות העיקריות לעץ המלא הישן והטוב, אין מה לאמר- היוקרה שהזכוכית משרה והקלות בניקיון הופכים אותה לממש מתחרה רצינית. אמנם צריך מעט תעוזה עיצובית ללכת על הבחירה בדלתות זכוכית למטבח אבל אם הלכתם על זה, השמיים הם הגבול מבחינה עיצובית. הזכוכית מאפשרת עיצובים שונים ומגוונים על מאד!

דלתות פורמייקה- אל חשש! זוהי לא הפורמייקה למטבח המתקלפת שאנחנו זוכרים מבית סבתא... הפורמייקות של היום זה לא מה שהיה פעם. כיום, הפורמייקה שרבים מאיתנו זוכרים לשימצה עברה תהפוכה והיא עשויה מאיכות חומר טובה  בהרבה וכן צורת ההדבקה נעשית בצורת לחץ מסיבי עם דבקים איכותיים ומיוחדים לעניין וכל זאת מביא לתוצאה שהדלת המורכבת מפורמייקה תמיד תשאר מקשה אחת, לא תהיה את תופעת ההתקלפויות, עמידה מפני שריטות ומתנקה בקלות מרובה. אתם שואלים- הכל טוב ויפה, אבל עיצוב המטבח מה יהיה איתו? מטבח מעוצב זהו החלום שלנו ועם כל הכבוד לפורמייקה לא נראה לנו שהיא ועיצובים הולכים יחד... אז זהו, שגם בתחום העיצוב יש שינוי אדיר וניתן להשיג את הפורמייקה במגוון רב של צבעים וטקסטורות: פורמייקה צבעים, פורמייקה מבריקה, פורמייקה דמוי עץ ועוד ועוד- כל אלו ניתנות לבחירה בתחום פורמייקה מטבח.

דלתות היי גלוס- נשמע מוזר, מה זה היי גלוס?? פשוט מאד, תרגמו את הביטוי מאנגלית, מבריק מאד. חומר ה- היי גלוס דומה מאד לזכוכית מבחינת הברק שלו ותחושת הניקיון אותה הוא משרה. חומר זה יכול להיות בצבעים שונים וגם היי גלוס לבן. היי גלוס מטבחים מודרנים הולכים ביחד מעולה! זוהי דעה של הרבה מעצבי מטבחים.

דלתות פולימר- שוב זוגות, אם הזכוכית והיי גלוס הן זוג, הפורמייקה והפולימר הם זוג גם כן. שואלים למה? דלתות פולימר למטבח הן דלתות העשויות מחומר דומה מאד לפורמייקה אך בעלות גמישות נוספת ויתרון נוסף וייחודי לפולימר הוא שתפר הציפוי הוא מוסתר בחלקה האחורי של דלת הארון וכך חזית המטבח מתקבלת במראה שלם ונקי.

דלתות עץ מלא- עם כל הכבוד לאפשרויות המגוונים לדלתות מטבח מעוצבות עדיין דלתות למטבח מעץ מלא כבודן במקומן מונח. דלתות עץ מלא למטבח משרות את הרגשת החמימות שאוהבי העץ המלא לא יחליפו בעד שום זכוכית או פורמייקה בעולם. לעץ המלא תמיד יהיו את האוהדים שלו והוא לעולם לא יעלם מן העולם לא משנה עד כמה יהיו אפשרויות אחרות ומגוונות לייצור דלתות למטבח. ניתן ליצור את הדלתות מעץ מלא למטבח במגוון עיצובים וחריטות מיוחדות, מסגרות שונות ובסוגים שונים של עץ מלא כמו: וונגה, אלון, בוק, מייפל ועוד רבים וטובים.

דלתות למינציה- ציפוי למינציה או סינטטי הוא פופולארי מאד. יתרון העשיה של דלתות מטבח לימנציה שכן הציפוי ייחודי בכך שניתן להשיג אותו במגוון צבעים וטקסטורות והתחזוקה של הציפוי נוחה מאד והיא דורשת בסך הכל ניגוב אחת לתקופה.

 

מבין כל המגוון חשוב לזכור שאחד הפרמטרים החשובים ביותר לבחירת הדלתות למטבח הוא הנוחות בתחזוקה השוטפת, דלתות המטבח מתלכלכות בלי הרף וחשוב שיהיו עמידות ומתנקות בקלות יחד עם העיצוב המשלים שלהם לכל חלל הבית.

 

שילוב של תאורה עם ארון דלתות דמוי עץ
 
 
 
 
 
 
דלתות מטבח מעוצבות
דלת מטבח מחיר
צור קשר