דלת -כל המידע על דלתות
דלת פנים דלת כניסה דלת חצר דלת עץ דלת פלדת דלתות הזזה דלתות זכוכית
דלת מטבח דלתות מתקפלות מנעולים יצור ושיווק דלתות דלת רשת דלתות אלומיניום אינדקס דלתות
 
דלת

דלתות אלומיניום

ישנו מגוון כל כך גדול של דלתות היום בשוק למכירת דלתות ואין לנו ספק שזה מבלבל מאד, דלת פלדה, דלת עץ או דלת אלומיניום- הכל עומד להיצע והיתרונות והחסרונות של כל דלת מבלבלים לא פעם. אם פעם לא היה תחליף לדלת העץ לכניסה שהיתה הדלת המסורתית היום יש לה מתחרים מאד מוצלחים! אין ספק שמבחינת השדר החמים של הבית דלת העשויה עץ היא הבחירה המתאימה ביותר למי שזה עיקר השיקול שלו, אך גם דלתות שונות כמו פלדה או אלומיניום ניתן לשלב עם עץ וליצור מראה נעים וחמים ולא מנוכר כמו ללא העץ- ככה שניתן לשלב- והבחירה נהית קשה מרגע לרגע...

במידע שלפניכם בחרנו להתמקד מעט בדלתות אלומיניום והנה מעט פרטים:
דלתות אלומיניום הן מוצר עולה בשנים האחרונות, אם פעם המוצר דלתות אלומיניום היה פחות נחשב ויוקרתי היום לאט לאט אנשים מגלים את היתרונות שבו.
דלתות אלומיניום עשויות למעשה מתכת המופקת ממנירל הקרוי בוקסיט שהיא מתכת קלה בעלת תכונות יחודיות בכך שהיא קלה יחסית במשקלה, רכה ותתפלאו- חסרת תכונות מגנטיות (לעומת פלדה או נחושת שהן מתכות בעלות תכונות מגנטיות).
היתרון הגדול של דלתות האלומיניום הוא בכך שהיא מתכת זולה אך עדיין בעלת מראה יוקרתי ומרשים, אתם שואלים מדוע יוצא שדלתות אלומיניום זולות? זאת משום המתכת האלומיניום עצמה היא מתכת זולה יחסית וגם צורך העיבוד שלה על מנת ליצור דלת אלומניום יכולה להעשות בדרכים שונות. יופיה הגדול של דלת אלומיניום הוא בכך שבחשיפה לאור היא נותנת ברק עמום ומשווה מראה מרשים לכניסה לבית.

אם חשבתם שבגלל שדלתות אלומיניום הן זולות יותר לכן דלת אלומיניום לכניסה היא דלת פחות טובה, איכותית והכי חשוב- בטיחותית, טעות בידיכם! כשאנשי מקצוע בתחום האלומיניום או הדלתות מדברים על דלת אלומיניום הם מדברים על דלתות אלומיניום חזקות, אטומות ומבודדות, אפילו אינן מחלידות. שלא יהיה לכם ספק! דלת אלומיניום היא דלת איכותית לכל דבר.
אפילו מהפן העיצובי, ניתן לעצב ולהתאים דלת אלומיניום לכל סביבה שהיא וכמובן לצבוע אותה במגוון צבעי הקשת. דלתות אלומיניום הן דלתות בעלות אפשרות לדלת חלון- דלת שעשויה עם חלון במיקומים שונים, ניתן לשלב דלת אלומיניום עם חומרים כמו זכוכית או עץ בעיבודים ושילובים שונים. הגדלים אותם ניתן ליצור בדלת אלומיניום הם כמעט ללא הגבלה- לכן אם יש לכם מידת דלת מיוחדת אין ספק שתוכלו למצוא את מבוקשכם בדלת אלומיניום לכניסה.
בגלל העובדה שהאלומיניום היא מתכת קלה ניתן לעצב אותה בקלות בקווים ישרים או מעוגלים כרצונכם- הכל לפי טעמכם האישי.

היום רוב השימוש של דלת אלומיניום הוא כדלת כניסה, בתחום דלתות פנים עדיין דלתות עץ או דלתות זכוכית שולטות הרבה יותר ואם שמתם לב פעם- בבתי חולים דלתות אלומיניום נוכחות בכל מיני מקומות אם כדלתות מעבר או דלתות החדרים.

בכל מקרה דלת אלומניום יתרונות רבים לה, והיא ממש התגלית של השנים האחרונות, פעם אנשים היו שוללים אותה על הסף כדלת כניסה לביתם אם מסיבות של יוקרה ואם מסיבות של עיצוב דל. 
 
...
 
 
 
 
 
 
דלתות אלומיניום
דלת אלומיניום מעוצבת
דלת אלומיניום מחיר
דלת אלומיניום יד שניה
דלת אלומיניום למרפסת
דלת אלומיניום זכוכית מעוצבת
דלת אלומיניום למקלחת
דלת אלומיניום עם חלון
צור קשר