דלת -כל המידע על דלתות
דלת פנים דלת כניסה דלת חצר דלת עץ דלת פלדת דלתות הזזה דלתות זכוכית
דלת מטבח דלתות מתקפלות מנעולים יצור ושיווק דלתות דלת רשת דלתות אלומיניום אינדקס דלתות
 
דלת

אינטרקום לדלת

 

דלת כניסה לבניין הינה המראה הראשוני שכל אורח בבניין עובר דרכה. חשוב שהיא תיראה טוב, בעלת מראה  מרשים ומזמין אך לא פחות מכך- היא צריכה להיות המעצור הראשון בפני אנשים שאינם מוזמנים לבניין ועלולים להזיק לו או להתגלות כגנבים וכן דלת כניסה לבניין אף יוצרת מחסום מפני מגעי מזג האויר.
חשוב לזכור שלמרות שדלת הכניסה לבניין הוא כרטיס הביקור שלו מבחינה עיצובית היא אמורה למלא בראש ובראשונה תפקיד של שמירה והגנה על הבניין ויושביו ולכן רוב הבניינים בוחרים בדלתות כניסה אינטרקום מובנה על מנת למקסם את רמת ההגנה. התקנת מערכות האינטרקום לדלת קיימת צריכה להיעשות בידי איש מקצוע אמין ומומחה לעניין וחשוב שתקבלו ממנו אישור אחריות על המוצר וכן אחריות שלו על ההתקנה שנעשתה לפרק זמן סביר שכן תיקון דלתות אינטרקום הן לא דבר יקר. שימו לב! במערכת האינטרקום חשוב שתעשו הגנה מיוחדת נגד מים שכן מחד זוהי מערכת חשמלית שאמנם היא בעלת מתח נמוך ולא מסוכנת לסביבה אך עדיין רגישה לקלקולים ותקלות שנגרמות במיוחד מהרטיבות ומאידך- מערכת האינטרקום נמצאת במקום מועד לפורענות מבחינת הרטיבות.

דלת אינטרקום הינה דלת המשולבת במערכת שמטרתה יצירת תקשורת בין שתי נקודות ויותר. האינטרקום הביתי הנפוץ הוא אינטרקום אשר בבסיסו יחידה גדולה לדלת הראשית ועל ידי לחיצה על היחידה הזאת בדלת הכניסה הראשית בבניין ניתן ליצור קשר עם טלפון מיוחד שמורכב בכל אחת מדירות הבניין. כל לחצן  בפאנל יחידת הכניסה מוביל לדירה אחרת, לטלפון אחר שבמערכת או שישנה אפשרות לבחור באופן דיגיטאלי את המשפחה הרצויה לך מבין כל הדיירים על ידי "דפדוף" בלחצן אלקטרוני שהוא חלק ממערכת האינטרקום בכניסה לבניין.
לרוב, מערכת האינטרקום תאפשר גם פתיחה של דלת על ידי לחיצה של הדייר בביתו ללא צורך ביציאה מהבית וכך רוב הזמן דלת הבניין נעולה אוטומטית וניתן לפתוח אותה או על ידי המפתח האישי של כל דייר, או על ידי אישור של הדייר בלחצן מיוחד על טלפון האינטרקום או על ידי הקשת קוד מיוחד אם יש מערכת שליטה דיגיטאלית.

כאמור, ישנן שני סוגים של מערכות אינטרקום הקיימות למכירה-
לוח מודולארי- לוח אינטרקום ראשי בדלת הכניסה לבניין בו יש מספר לחצנים כמספר הדיירים וכל לחצן מוביל לקריאה של דייר אחר.

לוח דיגיטלי- כמו שציינו, ישנה האפשרות "לדפדף" בין הדיירים או לאפשר פתיחה של דלת הכניסה באפשרות קידוד, כל אלו אפשריים רק במצב של לוח דיגיטלי. פאנל שכזה הינו יחידה אחת הכוללת כפתורים מוארים ובו תצוגה של שמות הדיירים וכך האורח בבניין יכול לבחור באחת משלושת האפשרויות- 1. ללחוץ את הקוד במידה והוא יודע אותו. 2. ללחוץ לקריאה של דייר מסויים על ידי לחיצה של המספר שלו שלרוב הוא מספר הדירה בה הוא מתגורר. 3. "דפדוף" בלוח הדיגיטלי עד שימצא את הדייר איתו הוא רוצה ליצור קשר.

סוגי דלתות לאינטרקום-
סוגי הדלתות הנפוצות ביותר שבהן ישנה התקנת מערכת אינטרקום מובנה הינן דלתות אלומיניום-קליל 2000 או 4500 או דלתות זכוכית העשויות מזכוכית מחוסמת בלבד והיא בעובי של 10 מ"מ לפחות.

דלת אינטרקום עם מצלמה-
כיום, עם השתכללות העולם כולו מסביב ישנה אפשרות מיוחדת של התקנת מערכת אינטרקום הכוללת מצלמה. מערכת איטרקום עם מצלמה שכזאת מאפשרת לצפות בכל בית במי שמבקש להכנס לבניין. אפשרות זאת נותנת את ההגנה המקסימלית לדיירי הבית שכן מי לא מכיר את הצלצול באינטרקום ולשאלה- מי זה? יענו: השכן... במערכת אינטרקום המשולבת במלצמה אף אחד לא יוכל להתחזות לשכן...
ביטחון מקסימלי הכרחי בשני מצבים מיוחדים- דירות של אנשים קשישים שרבים מנצלים את טוב ליבם לפתוח את דלת הבניין ומשם ועד דירתם הדלת מהירה וקלה לבצע שוד מהיר או גניבה בהיסח הדעת. מקרה שני הדורש התייחסות לביטחון מקסימלי הינו כאשר ילדים נמצאים בבית לבד וכך ניתן לתת להם הנחיה ברורה שרק אם הם מכירים במראה את מי שמבקש להתכנס הם פותחים את דלת הכניסה לבניין ואם לא- פשוט לא לפתוח, בלי תירוצים.

בחירת החברה ממנה רוכשים את דלת אינטרקום ומי יבצע את ההתקנה-
חשוב מאד לברר בסביבת מגורכם מהיכן הדיירים בבניינים השכנים רכשו את דלת האינטרקום ובמיוחד מי היה אחראי על ההתקנה של האינטרקום, האם הם מרוצים מההתקנה ומהשירות והאם יש תקלות מרובות הדורשות תיקון של מערכת האינטרקום. המוניטין והשירות של החברה שבחרתם הם החשובים ביותר אך חשוב לבדוק שיש בידי החברה ואנשי המקצוע שעובדים בה אישור שאכן הם עברו הכשרה של מערכות מיגון ואבטחה או כל תעודה אחרת הרלוונטית להכשרתם בתחום המיגון הספציפי הזה ובמיוחד יש לדרוש כתב אחריות לתמיכה טכנית למוצר שהם מכרו והתקינו.

לסיום, חשוב לשים לב שאם בחרתם את הדלת הכניסה הבאה של הבניין שלכם להיות דלת אינטרקום יש הכרח שכל דיירי הבניין יהיו שותפים לרכישת הדלת על מנת שהפאנל המכיל מצלמה יהיה אחיד בכל הבית המשותף שכן אם חלק מהדיירים לא ירצו ללכת על הקניה הזאת הפאנל של אותם המתנגדים יהיה שונה משל שאר דיירי הבניין והדבר יפגע באסטטיקה של הכניסה לבניין.

אינטרקום עם מצלמה הפך להיות דבר סטנדרטי ,
 
 
 
 
 
 
דלתות כניסה
עיצוב דלתות כניסה
דלת כניסה פאנג שואי
דלת כניסה מזכוכית
דלת כניסה מעץ
דלת כניסה שקופה
דלת כניסה אלומיניום
דלת כניסה לבנין
דלת כניסה למשרד
דלת כניסה מברזל
דלת כניסה מעוצבת
דלת כניסה מעץ מלא
דלת כניסה עם חלון
דלת כניסה לבית
אינטרקום לדלת
צור קשר